Bez kompleksów i pełni wiary w swoje umiejętności młodzicy AP Młoda Włocławianka D2, drużyna trenera Krzysztofa Kijewskiego, nawiązuje równorzędną walkę o najwyższe miejsce w I lidze wojewódzkiej K- PZPN.

W środę w arcytrudnym meczu z zespołem MUKS CWSZ Bydgoszcz, zespół rocznika 2011 Młodej Włocławianki, na własnym obiekcie wygrał 1:0 (1:0). Spotkanie odbyło się w środę 21.09.2021, o godzinie 17:00. Zwycięską bramkę dla naszej drużyny w 13’ strzelił Kacper Zgliński. Dla zespołu z Bydgoszczy była to pierwsza porażka w tej rundzie rozgrywek. Drużyna z Włocławka po zdobyciu bramki broniła się bardzo skutecznie, co chwilę wyprowadzając kontrataki.

Już w sobotę 24.09.2021 r., o godzinie 10:00, odbył się kolejny bardzo trudny mecz, tym rasem w Bydgoszczy, z zespołem Chemika. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 1:1 (1:0). Wyrównującą bramkę dla naszej drużyny, w 35’, strzelił Franek Gemeinert.

Tym meczem zakończyła się dla naszych Młodzików pierwsza faza rozgrywek rundy jesiennej i rozpoczynają się mecze rewanżowe, gdzie naszych zawodników czeka wyjazd do Lubrańca na mecz z miejscowym MGKS.

Obecnie nasz zespół zajmuje II miejsce w tabeli i o tym czy je zachowa zdecyduje mecz pomiędzy MUKS CWSZ Bydgoszcz, a GOL Brodnica.

Kategorie: Aktualności