We wtorek 5 czerwca w Szpetalu Górnym odbył się ostatni turniej Orlików o miejsca 5-8, w którym uczestniczyła druzyna trenera Przemysława  Strzeleckiego. Nasz zespół w turnieju zajął 4. miejsce, a ostatecznie na 32 zespoły 8. miejsce w rozgrywkach podokręgu Włocławek.

Wyniki poszczególnych meczy przedstawiały się następująco: GKS Fabianki (gospodarz turnieju) – AP Młoda Włocławianka 3:0, AP Młoda Włocławianka – Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1, AP Młoda Włocławianka – Start Radziejów 0:0.

Drużyna Orlików naszej Akademii występowała przez cały sezon rozgrywkowy rocznikiem 2008, czyli rok młodszym od optymalnego. Uplasowanie się w grupie drużyn 5-8 było już dużym sukcesem zespołu, natomiast w ostatnim turnieju trener nie mógł skorzystać ze swoich czołowych zawodników z różnych przyczyn, więc musiał pogodzić się z dwoma remisami, każdy inny wynik dawał wyższe miejsce, ale taka jest piłka i dlatego bardzo cieszymy się z tego co mamy patrząc w przyszłość perspektywicznie. – powiedział prezes klubu Jacek Zawidzki.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.