Drużyna piłkarska DAP Lubień Kujawski przygotowując się do rozgrywek orlików w nowym sezonie, rozegrała w miniony weekend kolejne cztery spotkania sparingowe w Kikole. Sparingi miały formę mini turnieju. Podopieczni Emila Klimczaka pierwszą grę kontrolną rozegrali z UKS Lipno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla drużyny z Lipna. Drugie spotkanie, z Kikolanką Kikół, które rozgrywane było w ogromnym upale zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Następnie w fazie rewanżowej kolejny raz spotkaliśmy się z drużyną UKS Lipno ulegając 1:2. Zwycięstwa pozbawił nas bramkarz z Lipna, który obronił trzy 100% okazje stworzone przez nasz zespół.

Cieszy postawa młodych zawodników z rocznika 2006, którzy zadebiutują w lidze Orlika. Pokazali w 5 meczach sparingowych bardzo dobre przygotowanie fizyczne, poprawili umiejętności techniczne i odważnie poczynają sobie wśród starszych kolegów. Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w transporcie dzieci na turniej do Kikoła.” – relacjonuje Emil Klimczak trener orlików z Lubienia Kujawskiego.

Weekendowe zmagania zakończyliśmy spotkaniem z Kikolanką Kikół ulegając 0:1.

Zespół DAP Lubień Kujawski wystąpił w następującym składzie: bramkarz Jakub Kacprzak, Mikołaj Krupiński, Alan Marczak, Marcel Mikorski, Kamil Kurzawa, Bartosz Skoczylas, Filip Lidak, Mateusz Malicki, Jakub Sawicki, Norbert Kubiak, Wiktor Kubiak oraz Adam Łuczak.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.