Występująca w 4 grupie Żaków drużyna rocznika 2012 trenera Emila Klimczaka w niedzielę rozegrała swoje pierwsze mecze w rozgrywkach K-PZPN. Zespół AP Młoda Włocławianka wypadł bardzo dobrze na tle starszych o rok zawodników z drużyn przeciwnych . Nasza drużyna wygrała dwa mecze, między innymi z Liderem Włocławek 1:0(bramka Jakub Szymański) oraz 4:0 z Victorią Smólnik (2 bramki Jakub Szymański, po jednej Jakub Kraziński i Szymon Ćwikliński) oraz ulegli 2:1 z Lubienianką Lubień Kujawski (bramka Jakub Szymański) oraz z Kujawiakiem Kowal, również 2:1 (bramka Jakub Szymański). Obecnie drużyna zajmuje III miejsce w grupie z dorobkiem 6 punktów.

„ Byliśmy jedynym zespołem, który grał piłką, mimo tak młodego wieku, pozostałe zespoły  chciały tylko wygrać. Ponadto w naszym zespole trener dawał pograć wszystkim wymieniając cały zespół, bez względu na umiejętności poszczególnych zawodników, i to jest pozytywne, bo w przyszłości na boisku będzie grało 11 zawodników a nie 5. Gratuluje trenerowi dobrej pracy z dziećmi, a zawodnikom mądrości i umiejętności gry na boisku” – powiedział prezes Jacek Zawidzki.

Kolejny turniej odbędzie się w 15.09.2019r. (niedziela), o godzinie 10:00, w Lubieniu Kujawskim, gdzie gospodarzem będzie Lubienianka.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.