Dominacja Torunia w roczniku 2010 na Master Kids 2018

W niedzielę, w Hali Mistrzów we Włocławku 25.02.2018, równolegle z turniejem rocz. 2011, odbywał się VI turniej IV edycji RUN CHŁODNIA MASTER KIDS 2018 rocznika 2010. Dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Młode Talenty Toruń zdominowały wszystkie pozostałe drużyny i spotkały się w finale, gdzie dopiero po rzutach karnych padło rozstrzygnięcie. A tak przedstawiały się wyniki poszczególnych spotkań:

 

  1. AP Młoda Włocławianka – AP Młody Lubień Kujawski               1:2
  2. Dwunastka Włocławek – Młode Talenty II Toruń                         0:2
  3. DSP Lipno – Młode Talenty I Toruń                                                0:5
  4. AP Młoda Włocławianka – Młode Talenty II Toruń                      0:10
  5. AP Młody Lubień Kujawski – Młode Talenty I Toruń                    1:5
  6. Dwunastka Włocławek – DSP Lipno                                                 4:2
  7. AP Młoda Włocławianka – Młode Talenty I Toruń                         1:8
  8. Młode Talenty II Toruń – DSP Lipno                                                 1:1
  9. AP Młody Lubień Kujawski – Dwunastka Włocławek                     1:3
  10. AP Młoda Włocławianka – DSP Lipno                                               0:4
  11. Młode Talenty I Toruń – Dwunastka Włocławek                             2:1
  12. Młode Talenty II Toruń – AP Młody Lubień Kujawski                   4:0
  13. AP Młoda Włocławianka – Dwunastka Włocławek                          2:4
  14. DSP Lipno – AP Młody Lubień Kujawski                                           5:0
  15. Młode Talenty I Toruń – Młode Talenty II Toruń                             1:0

 

Po meczach eliminacyjnych „każdy z każdym” tabela przedstawiała się następująco:

 

I miejsce   – Młode Talenty I Toruń                         15 pkt.

II miejsce  – Młode Talenty II Toruń                       10 pkt.

III miejsce – Dwunastka Włocławek                         9 pkt.

IV miejsce – DSP Lipno                                                 7 pkt.

V miejsce – AP Młody Lubień                                     3 pkt.

VI miejsce – AP Młoda Włocławianka                      0 pkt.

 

Mecze finałowe

W szesnastym meczu o 5 miejsce spotkały się zespoły, które zajęły miejsce V i VI w tabeli:

AP Młody Lubień Kujawski – AP Młoda Włocławianka               1:3

O trzecie miejsce mecz rozegrały zespoły:

Dwunastka Włocławek – DSP Lipno                                                1:2

W ścisłym finale spotkały się dwa zespoły z Torunia:

Młode Talenty I Toruń – Młode Talenty II Toruń                           1:1

W rzutach karnych 4:3 wygrała pierwsza drużyna z Torunia

 

 

 

Tabela końcowa

 

I miejsce       Młode Talenty I Toruń

II miejsce      Młode Talenty II Toruń

III miejsce     DSP Lipno

IV miejsce     Dwunastka Włocławek

V miejsce      AP Młoda Włocławianka Włocławek

VI miejsce     AP Młody Lubień Kujawski

Spośród grających  zawodników zostało wyróżnionych trzech w kategorii:

Najlepszy strzelec: Adam Polak 13 goli AP Młode Talenty Toruń

Najlepszy bramkarz: Ignacy Kotarak AP Młode Talenty Toruń

Najlepszy zawodnik: Tymon Zygmont AP Młode Talenty Toruń

Zespół gospodarzy AP Młoda Włocławianka, składający się głównie z zawodników od niedawna trenujących, nie miał wielkich szans na sukces, ale walczył bardzo ambitnie i do końca, czego efektem wygrana w ostatnim meczu. Najważniejsze, że w końcu w zdrowej atmosferze trener Wojciech Rojewski będzie mógł odbudować zespół, który w przyszłości sprawi nam jeszcze nie jedną niespodziankę. W turnieju rocz. 2010 wystąpili: Krzemiński Karol – Janke Adam, Kluza Tomek, Cieślak Piotr, Przybysz Adam, Tomaszewski Wojtek, Augustyniak Bartek, Charzewski Kuba oraz Czarnecki Brajan.