W dniu 11.09.2022 r. drużyna Młodzików D1 rocznika 2010 prowadzona przez trenera Jarosława Rudzińskiego pokonała gospodarzy spotkania GMKS Orzeł Służewo 3:2. Tym samym zespół zanotował drugie zwycięstwo na wyjeździe.

Nasza drużyna kontrolowała pierwszą część spotkania, po czym na początku drugiej połowy oddał prowadzenie gospodarzom. W myśl ” Walcz do końca, nawet, gdy stoisz na straconej pozycji” zawodnicy w ostatnich 10 minutach spotkania pokazali hart ducha i strzelili dwie bramki, tym samym odwrócili losy spotkania.

Zespół wystąpił w składzie: Filip Borkowski, Kacper Chablasek, Tomasz Kluza, Adam Wiśniewski, Szymon Prus, Adam Borkowski, Patryk Będziak, Michał Lubrant, Mateusz Wójcik, Karol Ozdoba, Jakub Andrzejewski, Gabriel Matusiak, Wojciech Dębicki.

Kategorie: Aktualności