IMG_2379-OK-3Kolejny turniej żaków pozwolił nam zdobyć 6 punktów. Po II turniejach AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA I Włocławek zajmujemy drugie miejsce w grupie 2, Włocławek.

W czwartek 27 kwietnia 2017 r. w Zbrachlinie nasz zespół przystąpił do turnieju w osłabieniu, gdyż nasz kapitan Staś Molewski, nie mógł być obecny, ponieważ przygotowuje się do Finału Kujawsko – Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego, która odbędzie się 6 maja w Toruniu.

W pierwszym meczu ligowym pokonaliśmy zespół z Aleksandrowa Kujawskiego strzelając dwie bramki.

W kolejnych spotkaniach zanotowaliśmy następujące wyniki:

AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA Włocławek – UKS 1 Aleksandrów Kujawski – 2:0
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szymon Grzybowski i Olek Wawrzyniak.

AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA Włocławek – GKS Fabianki – 1:2
Bramkę dla naszego zespołu z rzutu wolnego zdobyli Olek Wawrzyniak.

AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA Włocławek – SADOWNIK Waganiec – 1:0
Bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Grzybowski.

Najbardziej emocjonujący był ostatni mecz, w którym podejmowaliśmy zespół Lidera Włocławek. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej części meczu po wymianie podań z rzutu rożnego bramkę na 1:0 dla naszej drużyny zdobył Boguś Seklecki, asystę zanotował Szymon Grzybowski. W kolejnych minutach nie brakowało emocji. Sędzia podyktował rzut karny po zderzeniu się Jakuba Złotowskiego z napastnikiem Lidera – Igorem Paszyńskim i było już 1:1. Ta sytuacja zadecydowała o dalszym przebiegu spotkania. Chwilowy brak koncentracji i niezdecydowanie wpłynęły na końcowy wynik. Podsumowując, był to jednak najlepszy mecz w wykonaniu zespołu żaków AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA I Włocławek, podczas którego kreowaliśmy grę i uczyliśmy się ataku pozycyjnego.

AP MŁODA WŁOCŁAWIANKA I Włocławek – LIDER Włocławek – 1:3 (0:0)
Bramkę dla naszego zespołu zdobył: Boguś Seklecki.

Zespół wystąpił w następującym składzie:
Szymon Grzybowski – kapitan, Jakub Złotowski – bramkarz, Patryk Dominikowski, Kacper Mikulski, Michał Olczak, Adam Duklas, Damian Konarski, Robert Mikołajewski, Bogumił Seklecki, Aleksander Wawrzyniak.

Kolejny turniej na Orliku we Włocławku.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.