Bardzo dobrze w rozgrywkach orlików spisują się nasze dwa zespoły Orlików 2008. Podopieczni trenera Przemysława Strzeleckiego są na pierwszych miejscach w swoich grupach z dużą przewagą punktową.

W piątek 28.09.2018r., w Kowalu odbył się turniej gr 5, w którym drużyna AP Młoda Włocławianka IV Włocławek zdobyła komplet punktów pokonując 7:0 Victorię Smólnik, 2:0 Kujawiak Kowal oraz 1:0 GKS Baruchowo. W klasyfikacji ogólnej nasz zespół zajmuje I miejsce z dorobkiem 36 punktów, drugie miejsce zajmuje Kujawiak Kowal, trzecie miejsce GKS Baruchowo 12 pkt, zaś tabelę zamyka Victoria Smólnik bez punktów.

Podobnie wygląda sytuacja zespołu AP Młodej Włocławianki II w grupie 3, która swoje mecze rozgrywała w niedzielę 30.09.2018r., w Lubieniu Kujawskim. Rozgrywki odbywały się podobnie jak w Smólniku na boisku naturalnym, które dla naszych piłkarzy jest rzadkością jeśli chodzi o grę i trening. Jak się okazało nie było to dla naszych piłkarzy żadną przeszkodą. Najpierw pokonaliśmy w meczu derbowym Dwunastkę Włocławek 1:0, następnie drużynę Młodego Lubienia również 1:0, by na końcu w meczu z gospodarzami turnieju Lubienianką Lubień Kujawski wygrać wysoko 8:1.

Nasz zespół oznaczony numerem II w tabeli plasuje się na I miejscu mając na koncie 33 punkty, na drugim miejscu znajduje się drużyna AP Młody Lubień Kujawski z 21 punktami, na miejscu trzecim Dwunastka I Włocławek z 18 punktami, na miejscu czwartym Lubienianka Lubień Kujawski, na razie bez punktu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.