W związku z zaistniałą sytuacją, z którą musimy się wszyscy zmierzyć, nasza Akademia stanęła przed nowym wyzwaniem. Nie rezygnujemy z dalszych działań, które zostały znacznie okrojone, ale modyfikujemy je, wprowadzamy nowy program, który zostanie  przedstawiony na naszych stronach, chcemy cały czas utrzymywać kontakt z naszymi młodymi zawodnikami, motywować ich do pracy indywidualnej, zarówno fizycznej jak i umysłowej. Przyłączenie się do współpracy nie jest obowiązkowe zarówno dla zawodników jak i trenerów, jest tylko odpowiedzią jakim jestem zawodnikiem, czym jest dla mnie piłka nożna i jaki mam związek ze swoją Akademią Młodą Włocławianką.

Od niedzieli jestem zarzucony pytaniami czy w kwietniu i dalej trzeba będzie płacić. Odpowiadam – zajęcia odbywały się do marca, i za ten miesiąca należy uiścić wpłaty zgodnie z deklaracjami. Do 05.04.2020 roku jest czas na uregulowania wszelkich zaległości włącznie z marcem 2020.

Od kwietnia ruszamy z programem sportowym „Piłka w sieci”, w formie internetowej, przygotowanym dla Naszej Akademii i traktujemy wpłaty tylko jako dobrowolne działania rodziców, którzy są z nami na dobre i na złe. W programie tym trenerzy, którzy do niego przystąpią, będą mieli sporo pracy i ich działania muszą być wynagradzane. Dlatego ten trudny okres, i jak przez niego przebrniemy zależy tylko od nas samych.

Pozdrawiam wszystkich i życzę tylko pozytywnej energii.

Prezes Akademii

Jacek Zawidzki

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.