W sobotę 11 Listopada 2020 na boisku OSiR we Włocławku odbył się I Turniej z okazji Dnia Niepodległości, którego organizatorem była Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka. W zawodach uczestniczyli chłopcy z rocz. 2011, którzy reprezentowali 8 klubów piłkarskich. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy po cztery drużyny, gdzie mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” i tak:

Grupa A:

AP Młoda Włocławianka – Kujawiak Kowal                  5:0

Olimpia Koło – Mustang Ostaszewo                               5:2

AP Młoda Włocławianka – Mustang Ostaszewo         4:1

Olimpia Koło – Kujawiak Kowal                                       6:0

AP Młoda Włocławianka – Olimpia Koło                        1:1

Mustang Ostaszewo – Kujawiak Kowal                          2:2

I miejsce Olimpia Koło

II miejsce AP Młoda Włocławianka

III miejsce Mustang Ostaszewo

IV miejsce Kujawiak Kowal

Grupa B:

Młode Talenty Toruń – Dwunastka Włocławek         2:0

GOL Brodnica – Zdrój Ciechocinek                                 8:0

Młode Talenty Toruń – Zdrój Ciechocinek                    4:0

GOL Brodnica – Dwunastka Włocławek                        6:1

Młode Talenty Toruń – GOL Brodnica                           1:1

Zdrój Ciechocinek – Dwunastka Włocławek                2:1

I miejsce GOL Brodnica

II miejsce Młode Talenty Toruń

III miejsce Zdrój Ciechocinek

IV miejsce Dwunastka Włocławek

Wyniki półfinałowe:

Mustang Ostaszewo – Dwunastka Włocławek              1:0

Zdrój Ciechocinek – Kujawiak Kowal                                3:2

Olimpia Koło – Młode Talenty Toruń                               1:0

GOL Brodnica – AP Młoda Włocławianka                        1:0

Finały:

Mecz o msce 7   Kujawiak Kowal – Dwunastka Włocławek                 2:0

Mecz o msce 5 Zdrój Ciechocinek – Mustang Ostaszewo                     1:2

Mecz o msce 3 AP Młoda Włocławianka – Młode Talenty Toruń       2:0

Mecz o msce 1 Olimpia Koło – GOL Brodnica                                          1:3

Tabela końcowa:

I. GOL Brodnica

II. Olimpia Koło

III. AP Młoda Włocławianka

IV. Młode Talenty Toruń

V. Mustang Ostaszewo

VI.  Zdrój Ciechocinek

VII.  Kujawiak Kowal

VIII.  Dwunastka Włocławek

Nagrody indywidualne:

Najlepszym strzelcem został zawodnik: GOL Brodnica – Wandowicz Franciszek

Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP): Olimpia Koło – Kawka Szymon

Najlepszym bramkarzem: Młode Talenty Toruń – Nikodem Wiśniewski

               Turniej stał na wysokim poziomie, mimo trudnych warunków spowodowanych obostrzeniami z tytułu pandemii COVID 19. Dlatego serdeczne podziękowania kieruje do rodziców zaangażowanych w organizację imprezy, trenerów Krzysztofa Kijewskiego, Jarka Rudzińskiego i Przemka Janasika oraz do Pana Marka, kierownika obiektu , który profesjonalnie przygotował boisko na turniej.

Gratulacje również dla naszych wspaniałych piłkarzy, którzy zajęli wysokie III miejsce i byli o krok od finału. Nasz zespół w turnieju wystąpił w składzie: Aleksander Śmigiel – Andrzejewski Jakub, Chrzanowski Olek, Gemeinert Franciszek (3 bramki), Jędrzejewski Piotr, Kujawa Nataniel (2 bramki), Kędzierski Patryk, Matusiak Gabriel, Radziszewski Antek, Szaradowski Maciej (2 bramki), Szychta Mikołaj, Szymański Jakub (1 bramka), Zbroniec Franek (1 bramka), Zgliński Kacper (2 bramki). Trener zespołu Krzysztof Kijewski.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.