II turniej w ramach IV edycji MASTER KIDS 2018 rocznika 2009

W niedzielę 18.02.2018 r. o godz. 8:30 rozpoczął się turniej rocznika 2009. W imprezie wzięło udział 6 ekip, które rozgrywały  mecze w systemie „każdy z każdym”, a następnie po ustaleniu kolejności  zajętych miejsc doszło do finałów, podczas których drużyny które zajęły miejsca 5-6 grały o 5 miejsce, 4-3, o miejsce III i 1-2 o miejsce I. A tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:

LP Kto z kim? Godz. Wynik
1 AP I Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek 08:30 7 : 1
2 AP II Młoda Włocławianka – Power Chodecz 08:45 0 : 3
3 Orlęta Aleksandrów Kuj. – BKS Bydgoszcz 09:00 0 : 1
4 AP I Młoda Włocławianka – Power Chodecz 09:15 0 : 3
5 Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz 09:30 0 : 2
6 AP II Młoda Włocławianka – Orlęta Aleksandrów Kuj. 09:45 0 : 3
7 AP I Młoda Włocławianka – BKS Bydgoszcz 10:00 1 : 3
8 Power Chodecz – Orlęta Aleksandrów Kuj. 10:15 3 : 0
9 Włocłavia – AP II Młoda Włocławianka 10:30 0 : 1
10 AP I Młoda Włocławianka – Orlęta Aleksandrów Kuj. 10:45 2 : 1
11 BKS Bydgoszcz – AP II Młoda Włocławianka 11:00 0 : 0
12 Power Chodecz – Włocłavia Włocławek 11:15 6 : 0
13 AP I Młoda Włocławianka – AP II Młoda Włocławianka 11:30 1 : 0
14 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kuj. 11:45 0 : 1
15 BKS Bydgoszcz – Power Chodecz 12:00 0 : 1

 

Klasyfikacja po rozgrywkach „każdy z każdym”

I miejsce – Power Chodecz

II miejsce – BKS Bydgoszcz

III miejsce – AP I Młoda Włocławianka

IV miejsce – Orlęta Aleksandrów Kujawski

V miejsce – AP II Młoda Włocławianka

VI miejsce  – Włocłavia Włocławek

Mecze finałowe

Mecz   16     o 5 miejsce     12:15                 AP II Młoda Włocławianka 4  :  1  Włocłavia Włocławek

Mecz   17     o 3 miejsce    12:30                  AP I Młoda Włocławianka 2 : 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski

(2:0 karne)

Mecz   18     o 1 miejsca    12:45                                      Power Chodecz 0 : 0  BKS Bydgoszcz

(2:3 karne)

Zespoły gospodarzy wystąpiły w następujących składach:

AP I Młoda Włocławianka – Filip Szmajdziński – Antoni Łukomski (2), Jakub Orłowski , Piotr Kryska (4), Mateusz Olejnik (2), Maciej Morawski (5). Trener zespołu Piotr Charzewski

AP II Młoda Włocławianka – Rafał Graczykowski  – Oliwier Osipiak, Maciej Sałacki, Krystian Lewandowski (1), Kacper Ciechalski, Michał Łękawski, Jakub Piwoński (2), Igor Lewandowski, Franek Śniegocki (2). Trener zespołu Krzysztof Kijewski