Wzorem lat ubiegłych w lato organizowany jest przez naszą Akademię obóz sportowy w sprawdzonym ośrodku w Ustroniu Morskim. Do dyspozycji naszej mamy: boiska pełno wymiarowe naturalne i sztuczne, oraz boisko typu Orlik oraz 2 lub 3 razy przeprowadzone zostaną zajęcia w Aqua Parku (o tym decyduje trener i grupa). Tak więc baza spełnia nasze oczekiwania treningowe. Dodatkowo 4-5 krotnie odbędą się treningi bramkarskie.

„Szanowni Państwo wyjazd na obóz sportowy to 2 treningi dziennie + mecze sparingowe. Dlatego nie zajmujemy się organizacją wycieczek fakultatywnych, zwiedzania obiektów zabytkowych, itp. atrakcjach, te można realizować na prywatnych wyjazdach lub koloniach bądź obozach harcerskich. Wyjazd państwa dzieci ma charakter integracyjny na polu zawodnicy – trener, trener – zawodnicy oraz szlifowania formy na rozgrywki ligowe. Dlatego wysyłając dziecko na obóz sportowy proszę nie nastawiać się na dodatkowe „dziwne” atrakcje. Pobyt w tym roku trwać będzie 8 dni. Proszę przygotować dziecko do samodzielności (sprzątanie po sobie, składanie rzeczy do szafy, wiązania butów, higienę osobistą, itp.) w trakcie pobytu na obozie, żeby pomóc mu dostosować się do panujących, często nowych warunków” – powiedział prezes Jacek Zawidzki.

W załączniku znajdują się dodatkowe informację. W przypadku podjęcia decyzji o wyjeździe dziecka proszę wydrukować załącznik, odciąć deklarację zgody i jej podpisania i oddanie do kierownika lub trenera zespołu.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.