Komplet zwycięstw Młodej Włocławianki!

20151011_132354Ostatni, turniej żaków, którego byliśmy gospodarzem, rozegrany został w niedzielne przedpołudnie na orliku ZSI nr 1 we Włocławku. W pierwszym meczu zdobyliśmy 8 bramek wygrywając z Łokietkiem Brześć Kujawski 8:1. W tym meczu bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Molenda (2 i 5 min.), Łukasz Kubiak (8 min.), Franek Świerczyński (9 min.), Igor Kraziński (12 i 14 min.), Olek Wawrzyniak (17 min.), Łukasz Kubiak (19 min.)
W kolejnym meczu podejmowaliśmy drużynę z Aleksandrowa Kujawskiego. Z Vikingiem wygraliśmy 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Molenda (8 min.), Łukasz Kubiak (11 i 14 min.), Igor Kraziński (19 min.). W ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z wiceliderem naszej grupy. Po spotkaniu stojącym na wysokim poziomie wygraliśmy strzelając 4 bramki tracąc tylko 1. W tym spotkaniu bramki zdobyli: Franek Świerczyński (3 i 6 min.) Łukasz Kubiak (7 i 17 min.).
Na zakończenie turnieju rozegraliśmy jeszcze zaległe spotkanie z Vikingiem Aleksandrów Kujawski, które zakończyło się ponownie zwycięstwem naszej drużyny 6:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Łukasz Kubiak (4 i 5 min.), Patryk Molenda (5 min.), Igor Kraziński (8 min.) i na zakończenie Łukasz Kubiak w (10 min.).

Zespół żaków AP Młoda Włocławianka II Włocławek wystąpił w następującym składzie: stoją od lewej: Damian Arkuszewski, Olek Wawrzyniak, Zosia Mila, Patryk Molenda, Weronika Kubiak i Staś Molewski. Klęczą od lewej: Patryk Dominikowski, Franek Świerczyński, Wiktor Meller – bramkarz, Łukasz Kubiak i Igor Kraziński.

Podsumowując rundę jesienną w grupie 3 żaków we Włocławku, zdobyliśmy 48 punktów i zajmujemy 1 miejsce.