31.07.2021 zespoły Młodej Włocławianki powróciły ze zgrupowania w Ustroniu Morskim. Część zespołów przystąpiła do kontynuacji treningów, pozostałe zrobiły jeszcze wakacyjną krótką przerwę by przystąpić po niej do treningów.

               Zespół trenera Jarosław Rudzińskiego rocz. 2009, w mocno okrojonym składzie, rozegrał sparing w Baruchowie z przebywającym na obozie sportowym drużyną Pomorzanina Gdynia, ulegając 7:3, mimo prowadzenia 3:0. Spotkanie na początku wyrównane,  w miarę upływu czasu, zmieniło się zdecydowanie na korzyść Pomorzanina. Szansę gry dostali wszyscy. Rocznik 2009/10 w nowym sezonie wystąpi w rozgrywkach III i II ligi Młodzika D1.

               Drużyna rocznika 2008 przystąpi do rozgrywek pod wodzą nowego trenera pana Kamila Krajewskiego oraz już w 11 osobowym składzie, w grupie Trampkarza Młodszego C2. Treningi odbywają w sierpniu 3 razy w tygodniu o godzinie 20:00, podobnie jak zespoły Młodzików.

               Zespół trenera Krzysztofa Kijewskiego po powrocie ze zgrupowania zrobił tygodniową przerwę spowodowaną liczną absencją zawodników, ale potem trener zaczyna mocno „podkręcać śrubę”, gdyż nasi orlicy wystąpią w rozgrywkach Orlik E1 oraz Młodzik D2. Zespól rocznika 2011 wywalczył awans do I ligi w rocz. 2010, ale ze względu na rok i dwa różnicy trener rozsądnie odstąpił od udziału w tych rozgrywkach, uznając że na to jeszcze nie czas. W tym sezonie zespół powalczy o awans i wtedy przystąpi do rywalizacji z rówieśnikami miejmy nadzieję, że w I lidze.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.