Kujawiak Kowal lepszy od Młodej Włocławianki II

DSC06971Nie udało się orlikom Młodej Włocławianki II wywieźć punktów z Kowala. Podopieczni Rafała Langowskiego ulegli miejscowemu Kujawiakowi 3:6 (1:3), chociaż to włocławianie po wykorzystanym rzucie karnym przez kapitana Norberta Górczyńskiego jako pierwsi objęli prowadzenie. Niestety po strzelonej bramce Młoda Włocławianka zbyt mocno cofnęła się do obrony i dała sobie strzelić trzy bramki. W drugiej połowie mimo wielu sytuacji strzeleckich nie udało się zmniejszyć strat i zwycięski z pojedynku wyszedł zespół Kujawiaka Kowal. Bramki dla włocławian strzelali: Norbert Górczyński (rzut karny), Krzysztof Wyborski, Ksawery Michalak.

Skład: Igor Gwizdalski – Bartosz Sudomir, Norbert Górczyński, Szymon Krzemiński, Ksawery Michalak, Krzysztof Wyborski, Tobiasz Wyborski.

Na zmiany: Wiktor Langowski, Wiktor Wojciechowski, Alan Karpiński, Oliwier Gołębiewski

Trener Rafał Langowski o meczu: Szkoda, że nie udało się zainkasować punktów w tym meczu, bo była ku temu okazja. Jestem w miarę zadowolony z gry. Chłopaki sami po meczu powiedzieli, że czują niedosyt, bo mieliśmy mnóstwo sytuacji, aby zmniejszyć straty, jednak świetnie w bramce Kujawiaka spisywał się bramkarz. Z każdym meczem robimy postęp i zbieramy doświadczenie. Wczoraj udało się strzelić trzy bramki, to więcej niż we wszystkich dotychczasowych meczach. Małymi krokami cały czas idziemy do przodu.