18.03.2018 (niedziela) po raz ostatni odbyły się 2 turnieje z cyklu IV edycji MASTER KIDS. Pierwszy z nich został rozegrany w godzinach porannych (rocz.2011), drugi w godzinach popołudniowych (rocz.2009).

W turnieju rocznika 2011 wystartowały 2 zespoły gospodarzy AP Młoda Włocławianka oraz GKS Sadownik Waganiec, Dwunastka Włocławek, Łokietek Brześć Kujawski i KS Lider Włocławek. Drużyny rozgrywały  dwumecze (mecz i rewanż) systemem „każdy z każdym”, które odbywały się na dwóch sąsiadujących ze sobą boiskach. Każdy zespół rozegrał 10 meczy po 10 minut, tak więc nikt nie mógł narzekać na brak grania, praktycznie nie było czasu na odpoczynek. W tym piłkarskim „maratonie” najlepsza okazała się drużyna Łokietka Brześć Kujawski 24pkt, na miejscu drugim gospodarze turnieju AP I Młoda Włocławianka 20pkt, trzecia Dwunastka Włocławek również 20pkt, jednakże w meczach bezpośrednich raz był remis, a raz wygrała Włocławianka, co dało jej wyższą lokatę, miejsce czwarte z 10pkt zajął Sadownik Waganiec, miejsce V KS Lider Włocławek 8pkt, a tabelę zamknęła II drużyna gospodarzy AP Młoda Włocławianka. Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy bramkarz – Julian Kujawa (Sadownik Waganiec)

Najlepszy zawodnik – Tymon Piński ( KS Lider Włocławek)

Najlepszy strzelec – Nikodem Zalewski (Dwunastka Włocławek) – 10 bramek

Druga drużyna turnieju AP Młoda Włocławianka wystąpiła w następującym składzie:

AP Młoda Włocławianka: Jaś Majcher – Patryk Kędzierski (1), Antek Radziszewski, Mikołaj Szychta, Paweł Michalski (2), Franek Gemeinert (6),  Olek Chrzanowski (1), Mendrok Wiktor, Szaradowski Maciej (4), Koprowski Adam (2). Trener: Krzysztof Kijewski i Emil Klimczak

Tabela:

  1. Łokietek Brześć Kujawski 24 pkt
  2. AP I Młoda Włocławianka 20 pkt
  3. Dwunastka Włocławek 20 pkt
  4. Sadownik Waganiec 10 pkt
  5. KS Lider Włocławek 8 pkt
  6. AP II Młoda Włocławianka 1 pkt

Wspaniale spisali się po raz kolejny rodzice 2011 AP Młoda Włocławianka, którzy zakupili piękną flagę i przystrojeni w szaliki klubowe dopingowali swoje pociechy, natomiast w Sali konferencyjnej przygotowali wspaniały poczęstunek dla wszystkich gości przybyłych na turniej, za co serdecznie dziękujemy.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.