W sobotę 24.02.2018 r. odbędzie się IV edycja MASTER KIDS 2018 – „Hala dla Małych Mistrzów”.

 

 

 

 

Trzeci turniej dla rocznika 2008 rozpocznie się o godz. 14:00 w Hali Mistrzów przy ul. Chopina 8. W turnieju  wystąpi 6 ekip: Młode Talenty Toruń, Orlęta Aleksandrów Kujawski, Dwunastka Włocławek, AP Młody Lubień, GKS Sadownik Waganiec oraz Akademia Piłkarska MŁODA WŁOCŁAWIANKA.
Turniej odbędzie się dzięki wsparciu dotacją z Urzędu Miasta Włocławek. Dodatkowo współzawodnictwo wsparła firma PIXELS z Włocławka, która w swojej ofercie proponuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji filmowej oraz koncepcji wnętrz i architektury. Są oni zespołem doświadczonych fachowców, artystów, projektantów i dekoratorów. Działają w szeroko zakreślonym obszarze łączącym inwestycje ze sztuką, a sztukę z biznesem.

W skrócie można to ująć tak: realizują profesjonalne filmy promocyjne i spoty reklamowe oraz tworzą innowacyjne koncepty  w obszarze projektowania wnętrz i wizualizacji 3D różnorodnych produktów i usług.

PIXELS realizuje filmy

Proponują atrakcyjne realizacje filmowe, wśród których wyróżniają się filmy korporacyjne, instruktażowe oraz wizerunkowe. W zależności od określonych celów i różnorodnych oczekiwań klientów tworzą wyjątkowe filmy reklamowe i promocyjne, niezwykłe teledyski, wideoklipy i inne efektowne produkcje video. Proponują także przykuwające uwagę reportaże z eventów i wywołujące uśmiech relacje z różnych wydarzeń.

PIXELS tworzy wizualizacje 3D

Opracowuje koncepcje i aranżacje stylowych i niepowtarzalnych wnętrz, które kształtujemy tworząc wizualizacje architektury. Każde osiedle, każde mieszkanie czy wnętrze biura może być niepowtarzalne i oryginalne, a jednocześnie stworzone zgodnie z określonym gustem lub w specjalny sposób. Wizualizacje 3D pozwolą nam wykreować niezwykłe wnętrze stworzone nie tylko „pod klucz”, ale również na miarę XXI wieku.

PIXELS kreujemy rzeczywistość 3D – animacje 3D

Zajmuje się tworzeniem innowacyjnych i efektywnych rozwiązań w postaci animacji. Interesujące prezentacje wizerunku firmy, logotypu, produktów czy zasad funkcjonowania skomplikowanych urządzeń, filmy szkoleniowe z podaniem tysiąca danych, wykresy, filmy motywacyjne – to wszystko możemy stworzyć jako animacje 3D/2D. Tworzy proste lub skomplikowane animacje, zawsze czytelne i trafiające w sedno.

Zapraszamy na stronę firmy www.pixels.com.pl oraz na MASTER KIDS 2018 rocznik 2008.

 

 

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.