00Dziś około godziny 13:30 dobiegła końca tegoroczna edycja „Master Kids Chłodnia RUN„. W niedzielę na parkiecie Hali Mistrzów rywalizowały zespoły z rocznika 2008. Triumfatorem okazał się zespół UKS Jedynki Reda, który w „Lidze Małych Mistrzów” uplasował się wyżej od Dwunastki Włocławek, Olimpica Wrocław i Młodej Włocławianki Włocławek „żółtych”.

W Lidze Europejskiej najwyższe miejsce zajęły Młode Talenty Toruń. Na drugiej lokacie uplasował się Łokietek Brześć Kujawski, a dalej: Sadownik Waganiec i Młoda Włocławianka „czerwoni”.

Podobnie jak wczoraj, najlepsze trzy zespoły „Ligi Mistrzów” otrzymał zaproszenia na turniej ogólnopolski Ligi Master Kids, który odbędzie się już za kilka tygodni w Trójmieście.

Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów medale, a drużyny statuetki. Ponadto w każdym turnieju trenerzy mogli wybrać drużynę marzeń „Ligi Małych Mistrzów”, w której dziś znalazło się czterech zawodników. UKS Jedynka w nagrodę za zwycięstwo otrzymała również worek piłek.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować Chłodni RUN z Włocławka, która była głównym darczyńcą dwudniowych turniejów „Master Kids”.

Więcej informacji o turnieju już wkrótce na stronie www.ligamasterkids.pl. Do zobaczenia w następnej edycji!

Kategorie: Aktualności