W dniach 4-7 lipca rocznik 2011 przebywał we Wrocławiu na czterodniowym Międzynarodowym Turnieju ” Wrocław Trophy 2019”. Zespół osiągnął bardzo duży sukces, ponieważ zajął 2. miejsce. Było to coś nowego dla naszych małych mistrzów, ponieważ pierwszy raz pojechali na tak duży turniej bez rodziców.

Na miejscu czekało na naszych młodych piłkarzy mnóstwo emocji, radości oraz atrakcji, przez co te cztery dni zleciały bardzo szybko. Wielkie gratulacje dla całego zespołu, wraz z trenerem Krzysztofem Kijewskim na czele, oraz prezesa Jacka Zawidzkiego pełniącego funkcję koordynatora Akademii, jak również trenera Anatolija Krawczuka, który wspomagał organizacyjnie drużynę w czasie pobytu na turnieju.

Szczególnie wielkie podziękowania dla rodziców, którzy zaufali trenerom oddając pod opiekę swoich milusińskich, a ci ich nie zawiedli. Ponadto rodzice zgotowali bardzo  huczne powitanie we Włocławku pod Halą Mistrzów i nawet deszcz i wiatr nie stanowił dla nich przeszkody czego nie spodziewali się powracający z tourne’e piłkarze Młodej Włocławianki. Brawa dla wszystkich!!!

Tak przedstawiały się poszczególne wyniki:

MW – PS Football Dreams 4-1

MW – Olimpic Wrocław II 6-1

MW – Parasol Wrocław II 5-1

MW – FA Leszno 14-1

MW – MKS Czarni Jelcz Laskowice 4-2

 

1. miejsce w grupie B

Walka o miejsca 1-3 w turnieju:

MW – Champions Oława 1-6

MW – Juventus Academy Wrocław 1-0

 

Ostatecznie 2 miejsce!

 

Najlepszy strzelec turnieju – FRANEK GEMEINERT

Najlepszy bramkarz turnieju – OLEK ŚMIGIEL

 

Skład zespołu: 

Olek Śmigiel, Antoś Radziszewski, Patryk Kędzierski, Mikołaj Szychta, Nataniel Kujawa, Franek Zbroniec, Franek Gemeinert, Maciej Szaradowski, Paweł Michalski

 

Trener Krzysztof Kijewski: ” Jestem mega szczęśliwy z tego co osiągnął mój zespół, a jak na nasz klub to wielki sukces. Był to najpoważniejszy turniej w jakim do tej pory zagraliśmy i od razu 2. miejsce. Cztery dni grania, wielkie otwarcie na rynku we Wrocławiu, tyle czasu bez rodziców, a dzieci nie miały chwili kryzysu. Mnóstwo drużyn, zawodników zza granicy, wielkie obiekty, super atrakcje. Mam nadzieję że za rok również uda nam się wystąpić w tak renomowanym turnieju. Wielkie podziękowania chciałbym złożyć również rodzicom, którzy dali mi pod opiekę swoje pociechy, oraz za super inicjatywę pod Hala Mistrzów. Balony, race, konfetti, szampany, zostaliśmy przywitani jak Mistrzowie. Takie rzeczy są naprawdę rzadko spotykane”.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.