„W sobotę 18 stycznia 2020 roku, po raz pierwszy w tym roku, sprawdziliśmy umiejętności żaków Akademii Piłkarskiej Młoda Włocławianka rocznik 2012. Podczas turnieju SPARTA CUP 2020, który odbył się w Płocku, nasi zawodnicy w 6 spotkaniach strzelili 25 bramek tracąc tylko 7. W rozegranych spotkaniach pokazali, że podnoszą swoje umiejętności i praca, którą realizują na każdym treningu przynosi konkretne wyniki. Mecze turniejowe obfitowały w wiele ciekawych zagrań, które podobały się zgromadzonej publiczności a o końcowych wynikach zadecydowały detale, który zespół wygrał rywalizację. Chłopcy zrealizowali swoje założenia taktyczne wyznaczone przez trenerów” – powiedział trener zespołu Emil Klimczak.

Na szczególną pochwałę zasługuje zaangażowanie i determinacja z jaką walczyliśmy z przeciwnikami oraz zdecydowana gra w odbiorze i duża rotacja na pozycjach, która powodowała zaskoczenie w szeregach rywali. Jeszcze raz gratulujemy chłopakom postępów i osiągniętych wyników.

Wyniki zmagań w SPARTA CUP 2020:
KS Fokus 3-4 MW 2012
Bramki dla AP MW zdobyli: Kuba Szymański – 3, Szymon Ćwikliński.

MW 2012 6-1 Kasztelan Sierpc
Bramki dla AP MW zdobyli: Kuba Maciejewski, Kuba Szymański – 3, Adam Koprowski i Antek Ochmański.

KS Piłkarz II 0-9 MW 2012
Bramki dla AP MW zdobyli: Szymon Ćwikliński – 3, Kuba Szymański – 3, Kuba Maciejewski, Janek Janasik, Jakub Lewandowski.

Sparta Płock 1-4 MW 2012
Bramki dla AP MW zdobyli: Janek Janasik – 2, Kuba Maciejewski, Kuba Szymański.

Delta Słupno 2-2 MW 2012
Bramki dla AP MW zdobyli: Kuba Lewandowski i Szymon Ćwikliński.

KS Piłkarz 2-0 MW 2012

AP Młoda Włocławianka 2012 wystąpiła w następującym składzie: Jakub Szymański, Jakub Maciejewski, Jakub Lewandowski, Jan Janasik, Szymon Ćwikliński, Adam Koprowski i Antek Ochmański. Trener: Emil Klimczak, asystent Przemysław Janasik.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc w wyjeździe do Płocka. Kolejny turniej “MAŁA OLIMPIA CUP “ rozegramy już 2 lutego 2020 r. w Kole.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.