IMG_4153Z przyjemnością informujemy, że ogłaszamy zimowy nabór chłopców i dziewcząt do Młodej Włocławianki. Zapraszamy na treningi dzieci z roczników od 2005 do 2011.

Młoda Włocławianka Włocławek działa od czerwca 2014 roku.  Współpracujemy z Dziecięcą Akademię Piłkarską, która swoją filię posiada także w Lubieniu Kujawskim. Zapewniamy naszym podopiecznym profesjonalne szkolenie pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów piłki nożnej, wyjazdy na turnieje oraz obozy w Polsce i za granicą.

Szkolenie w Młodej Włocławiance zaczyna się już od czwartego roku życia. Wiek 4-11 lat jest najważniejszym okresem w karierze każdego zawodnika, bowiem właśnie wtedy dziecko powinno uczyć i przyswajać podstawowe elementy piłki nożnej tj. prowadzenie, podanie czy przyjęcie piłki. Jeżeli ten okres zostanie zaprzepaszczony w szkoleniu i nie przygotujemy przyszłego zawodnika od strony mentalnej, dzięki której młody zawodnik sam będzie dążył do systematycznej pracy, samokontroli, samooceny oraz osiągania coraz wyższych umiejętności piłkarskich, to osiągniemy jedynie status piłkarza „przeciętniaka”.

Chcąc zapewnić najlepsze szkolenie naszym podopiecznym od najmłodszych lat, Młoda Włocławianka prowadzi zajęcia w ramach „Przedszkola Włocławianki”, gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku 4-7 lat.

 

Głównym celem naszej inicjatywy jest zachęcenie dzieci do przejawiania aktywności fizycznej i uprawiania sportu od najmłodszych lat życia. Uprawianie sportu niesie za sobą nie tylko korzyści zdrowotne, ale także buduje koordynację ruchową, uczy dyscypliny i zasad „fair play” oraz wzajemnego szacunku, pozwala nawiązywać przyjaźnie. Uczestnicząc w treningach Przedszkola Włocławianki dzieci w wieku 4-7 uczą się gry w piłkę nożną poprzez gry i zabawy.

Tworząc nasze przedszkole wzięliśmy pod uwagę specyfikę prowadzenia takich zajęć. Treningi prowadzone są w oddzielnych grupach wiekowych, które liczą maksymalnie 14 osób. Na prowadzonych przez nas zajęciach, trenerzy-instruktorzy uczą nie tylko piłki nożnej, ale wprowadzają elementy z innych gier by poprawiać u dziecka ogólny zakres koordynacyjno-ruchowy.

Od listopada zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej/Młodej Włocławianki trenują na hali, gdzie prowadzone są nabory. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma predyspozycje do grania w piłkę nożną i chcesz, aby spędzało czas aktywnie – zapraszamy na nasze treningi!

Więcej informacji odnośnie treningów we Włocławku udziela telefonicznie Rafał Langowski – 504 – 187 – 855, natomiast odnośnie treningów w Lubieniu Kujawskim – Emil Klimczak – 603 – 782 – 483.

Szczegółowy harmonogram treningów dostępny jest klikając tutaj.

 

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.