17.08.2019 roku zakończył się obóz sportowy w Ustroniu Morskim, z udziałem zespołu Młodzików 2008. Podopieczni trenera Przemka Strzeleckiego w czasie ośmiodniowego pobytu rozegrali 4 mecze sparingowe oraz odbyli 10 jednostek treningowych na boiskach pełnowymiarowych naturalnym i sztucznym.

Drużyna przygotowywała się do rozgrywek w najwyższej, pierwszej lidze K-PZPN rocznik 2008, w której od niedzieli 25.08.2019 rozpocznie zmagania. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie bardzo silny zespół GOL Brodnica. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:00 w Brodnicy.

„Celem nadrzędnym jest walka o utrzymanie się w tej silnej lidze, kontakt z najlepszymi drużynami województwa oraz pozyskiwanie jak największych doświadczeń i nauki z rozgrywanych spotkań” – powiedział trener zespołu Przemysław Strzelecki.

Już w środę 28.08.2019 na boisku OSiR we Włocławku zostanie rozegrane kolejne spotkanie ligowe, w którym gospodarz AP Młoda Włocławianka podejmie drużynę JAcademy Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.