Wpiątek rano 23.07.2021 na kolejne zgrupowanie sportowe wyruszyła ekipa zawodników AP Młoda Włocławianka, która do piątku 30.07.2021 będzie szlifować formę w nadmorskim  obiekcie sportowym. Do dyspozycji zawodników dwa pełno wymiarowe boiska o nawierzchni naturalnej i sztucznej, oraz dla młodszej grupy boisko typu Orlik, z nową nawierzchnią sztuczną. Dodatkowo bramkarze będą odbywali zajęcia indywidualne z trenerem Grzegorzem Rudzińskim.

               Pozostali trenerzy to: Przemysław Janasik, grupa orlik/żak, Krzysztof Kijewski zespół Orlik/Młodzik oraz trener Jarosław Rudziński i Jacek Zawidzki będą prowadzić zajęcia w grupie trampkarz/młodzik. Najstarsza drużyna już w dniu przyjazdu rozegrała swój pierwszy sparing z zespołem Soccer Skil, kończącym swoje zgrupowanie w Ustroniu Morskim.

               Ekipa Młodej Włocławianki rozpoczęła swój pobyt od dwóch wieczornych treningów co pozwoliło uniknąć pracy podczas największego natężenia słonecznego. Treningi poranne odbywają się wcześnie w związku z tym po obiedzie jest czas na wypoczynek i kąpiel w morzu.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.