Przebywająca na obozie drużyna AP Młoda Włocławianka, w niedzielę 11.08.2019 rozegrała swój drugi sparing z rówieśnikami z Łodzi. Po słabej pierwszej  części meczu z minuty na minutę gra była coraz lepsza. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:6 dla bardziej doświadczonej drużyny łódzkiej. Bramki dla naszej drużyny strzelili Bartłomiej Stolarczyk i Oliwier Jędrzejewski. Po meczu trener Przemysław Strzelecki powiedział: „Sprawdzaliśmy różne warianty ustawienia na boisku, stąd tak wysoki wynik. Widoczna była przewaga i ogranie na dużym boisku drużyny przeciwnej. Gramy w tej chwili z konkretnymi drużynami, dzięki czemu możemy naprawdę sprawdzić na co nas stać”.

Już 13.08.2019 zespół młodzików rozegra swój kolejny sparing z drużyną Falubaz Zielona Góra. Zawodnicy AP Młoda Włocławianka przechodzą w tej chwili intensywne szkolenie, w dniu dzisiejszym zaliczyli basen w formie regeneracji, zaś wieczorem miejmy nadzieję, że zaprezentują coraz lepszą grę. Początek spotkania 19:00.

Kategorie: Aktualności