Przez dwa tygodnie ferii podopieczni trenera Przemka Strzeleckiego przepracowali 11 jednostek treningowych. Przez pierwszy tydzień 5 zajęć odbyło się w Hali Mistrzów i 1 w ZSS,  wszystkie z trenerem Strzeleckim, zaś w II tygodnie 5 jednostek treningowych w Hali Mistrzów poprowadził trener Jacek Zawidzki. Mimo wczesnej pory (wszystkie 10 zajęć rozpoczynało się już o 8:00 w Hali Mistrzów) na frekwencję trenerzy nie mogli narzekać, tym bardziej, że niektórzy z zawodników udali się na rodzinne wyjazdy.

Na pewno ci piłkarze, którzy przepracowali ten okres powinni brylować w rozgrywkach i nadawać ton grze – powiedział trener Przemysław Strzelecki.

Zawodnicy mieli bardzo dobre warunki do trenowania i ci, którzy z nich skorzystali, powinni byś usatysfakcjonowani – powiedział Prezes Akademii Jacek Zawidzki.

Przypomnijmy, że nasza drużyna rocz. 2008 to 4 zespół w rozgrywkach wojewódzkich K-PZPN, dlatego trzymamy kciuki z nadzieją, że to jeszcze nie jest ostatnie słowo w wypowiedziane przez młodych piłkarzy AP Młoda Włocławianka.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.