przedsz4

przedszkole

Witamy wszystkich Państwa na stronie Przedszkola Włocławianki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, Młoda Włocławianka uruchomiła piłkarskie przedszkole, w którym prowadzimy treningi dla dzieci w wieku 5 – 7 lat.

 

Czym jest Przedszkole Włocławianki?

Głównym celem naszej inicjatywy jest zachęcenie dzieci do przejawiania aktywności fizycznej i uprawiania sportu od najmłodszych lat życia. Uprawianie sportu niesie za sobą nie tylko korzyści zdrowotne, ale także buduje koordynację ruchową, uczy dyscypliny i zasad „fair play” oraz wzajemnego szacunku, pozwala nawiązywać przyjaźnie. Uczestnicząc w treningach Przedszkola Włocławianki dzieci w wieku 5-7 uczą się gry w piłkę nożną poprzez gry i zabawy.

Tworząc nasze przedszkole wzięliśmy pod uwagę specyfikę prowadzenia takich zajęć. Treningi prowadzone są w oddzielnych grupach wiekowych, które liczą maksymalnie 16 osób. Na prowadzonych przez nas zajęciach, trenerzy-instruktorzy uczą nie tylko piłki nożnej, ale wprowadzają elementy z innych gier by poprawiać u dziecka ogólny zakres koordynacyjno-ruchowy.

Treningi w Przedszkolu Włocławianki odbywają się dwa razy w tygodniu. W okresie letnim prowadzone są na boiskach „Orlik”, natomiast, kiedy pogarsza się aura prowadzone są na salach gimnastycznych.

 

Więcej informacji odnośnie treningów udziela prezes klubu Emil Klimczak – 603 782 483