20170408_190916W sobotę i niedzielę 8 i 9 kwietnia 2017 r. w Hali Mistrzów we Włocławku odbyły się cztery turnieje dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Włocławek Marek Wojtkowski.

Nasze działania wsparła również firma RUN Chłodnia fundując puchary dla najlepszych zawodników. W turniejach RUN Chłodnia MASTER KIDS 2017 udział wzięły 33 drużyny z całego kraju.

Łącznie w rywalizacji w ciągu 2 dni święta piłki nożnej dzieci we Włocławku, wzięło udział 273 zawodników.

Kolejna, IV edycja MASTER KIDS Hala dla Małych Mistrzów już za rok. Serdecznie zapraszamy.

Wyniki spotkań III edycji RUN Chłodnia MASTER KIDS 2017 prezentujemy poniżej:


Rocznik 2010 
MASTER KIDS 2017’ – 8 kwietnia 2017 r.

 1 AP MŁODY LUBIEŃ
2:1      Młoda Włocławianka II    
 2 DSP LIPNO 0:1      Dwunastka Włocławek    
         
 3 Młoda Włocławianka I
3:0      Włocłavia Włocławek    
 4 Soccer Słupno 6:0      Sadownik Waganiec    
         
 5 AP MŁODY LUBIEŃ 2:2     Dwunastka Włocławek    
 6 Młoda Włocławianka II 1:2     Włocłavia Włocławek    
         
 7 DSP LIPNO 4:1     Sadownik Waganiec    
 8 Młoda Włocławianka I 1:0     Soccer Słupno    
         
 9 AP MŁODY LUBIEŃ 1:3     Włocłavia Włocławek    
 10 Dwunastka Włocławek 3:1     Sadownik Waganiec    
         
 11 Młoda Włocławianka II 0:2     Soccer Słupno    
 12 DSP LIPNO 1:0     Młoda Włocławianka I    
           
 13 AP MŁODY LUBIEŃ 1:1     Sadownik Waganiec    
 14 Włocłavia Włocławek 1:6     Soccer Słupno    
         
 15 Dwunastka Włocławek 4:1     Młoda Włocławianka I    
 16 Młoda Włocławianka II 0:1     DSP LIPNO    
         
 17 AP MŁODY LUBIEŃ 1:4     Soccer Słupno    
 18 Sadownik Waganiec 0:1     Młoda Włocławianka I    
         
 19 Włocłavia Włocławek 4:3     DSP LIPNO    
 20 Dwunastka Włocławek 3:1     Młoda Włocławianka II    
         
 21 AP MŁODY LUBIEŃ 0:4     Młoda Włocławianka I    
 22 Soccer Słupno 3:0     DSP LIPNO    
         
 23 Sadownik Waganiec 0:4     Młoda Włocławianka II    
 24 Włocłavia Włocławek 0:2     Dwunastka Włocławek    
           
 25 AP MŁODY LUBIEŃ 0:2     DSP LIPNO    
 26 Młoda Włocławianka I 4:2     Młoda Włocławianka II    
         
 27 Soccer Słupno 2:3     Dwunastka Włocławek    
 28 Sadownik Waganiec 1:4     Włocłavia Włocławek    
               

Rocznik 2009 MASTER KIDS 2017’ – 8 kwietnia 2017 r.

         
 1 Młoda Włocławianka 1:4 Sadownik Waganiec    
 2 Lech Dobre 0:2 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
   
         
3 AP Młody Lubień 0:7 UKS MDK Płock    
4 Kikolanka Kikół 2:3 DSP LIPNO    
         
5 Młoda Włocławianka 0:1 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
   
6 Sadownik Waganiec 0:1 UKS MDK Płock    
         
7 Lech Dobre 0:1 DSP LIPNO    
8 AP Młody Lubień 0:3 Kikolanka Kikół    
         
9 Młoda Włocławianka 0:6 UKS MDK Płock    
10 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
3:1 DSP LIPNO    
         
11 Sadownik Waganiec 3:1 Kikolanka Kikół    
12 Lech Dobre 4:0 AP Młody Lubień    
         
13 Młoda Włocławianka 1:1 DSP LIPNO    
14 UKS MDK Płock 6:3 Kikolanka Kikół    
         
15 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
5:1 AP Młody Lubień    
16 Sadownik Waganiec 2:0 Lech Dobre    
         
17 Młoda Włocławianka 0:0 Kikolanka Kikół    
18 DSP LIPNO 2:0 AP Młody Lubień    
         
19 UKS MDK Płock 5:0 Lech Dobre    
20 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
3:1 Sadownik Waganiec    
         
21 Młoda Włocławianka 3:1 AP Młody Lubień    
22 Kikolanka Kikół 3:1 Lech Dobre    
         
23 DSP LIPNO 1:2 Sadownik Waganiec    
24 UKS MDK Płock 1:1 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
   
         
25 Młoda Włocławianka 1:2 Lech Dobre    
26 AP Młody Lubień 0:3 Sadownik Waganiec    
         
27 Kikolanka Kikół 0:3 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
   
28 DSP LIPNO 0:3 UKS MDK Płock    
               

FINAŁY:

mecz o miejsce VII    MŁODA WŁOCŁAWIANKA – AP MŁODY LUBIEŃ        2:0

mecz o miejsce V        KIKOLANKA Kikół – LECH Dobre                                  0:0 rzuty karne (2:3)

mecz o miejsce III      DSP Lipno – SADOWNIK Waganiec                              0:3

mecz o miejsce I          ESCOLA Pruszcz Gdański – MDK Płock                      0:6


Rocznik 2010 MASTER KIDS 2017’ – 9 kwietnia 2017 r.

         
 1 Młode Talenty Toruń 1:6 Młode Talenty Toruń II    
 2 AP Młody Lubień 0:2 Łokietek Brześć Kuj.    
         
 3 Młoda Włocławianka I 1:0 Młoda Włocławianka II    
 4 Sadownik Waganiec 0:4 Włókniarz Toruń    
         
 5 Młode Talenty Toruń 3:3 Łokietek Brześć Kuj.    
 6 Młode Talenty Toruń II 6:0 Młoda Włocławianka II    
           
 7 AP Młody Lubień 0:3 Włókniarz Toruń    
 8 Młoda Włocławianka I 1:0 Sadownik Waganiec    
         
 9 Młode Talenty Toruń 4:0 Młoda Włocławianka II    
 10 Łokietek Brześć Kuj. 3:1 Włókniarz Toruń    
         
 11 Młode Talenty Toruń II 4:0 Sadownik Waganiec    
 12 AP Młody Lubień 1:4 Młoda Włocławianka I    
         
 13 Młode Talenty Toruń 2:1 Włókniarz Toruń    
 14 Młoda Włocławianka II 2:0 Sadownik Waganiec    
           
 15 Łokietek Brześć Kuj. 1:1 Młoda Włocławianka I    
 16 Młode Talenty Toruń II 4:0 AP Młody Lubień    
         
 17 Młode Talenty Toruń 1:0 Sadownik Waganiec    
 18 Włókniarz Toruń 1:2 Młoda Włocławianka I    
         
 19 Młoda Włocławianka II 1:4 AP Młody Lubień    
 20 Łokietek Brześć Kuj. 0:2 Młode Talenty Toruń II    
         
 21 Młode Talenty Toruń 2:2 Młoda Włocławianka I    
 22 Sadownik Waganiec 2:2 AP Młody Lubień    
         
 23 Włókniarz Toruń 1:2 Młode Talenty Toruń II    
 24 Młoda Włocławianka II 0:3 Łokietek Brześć Kuj.    
         
 25 Młode Talenty Toruń 2:0 AP Młody Lubień    
 26 Młoda Włocławianka I 0:3 Młode Talenty Toruń II    
           
27 Sadownik Waganiec 0:2 Łokietek Brześć Kuj.    
28 Włókniarz Toruń 3:0 Młoda Włocławianka II    
   

 

Rocznik 2009 MASTER KIDS 2017’ – 9 kwietnia 2017 r.

           
 1 Młoda Włocławianka 1:0 Lider II Włocławek    
 2 AP Młody Lubień 0:3 Lider I Włocławek    
         
 3 Młode Talenty I Toruń    3:0 UKS SMS Łódź    
 4 Sadownik Waganiec  3:2 Młode Talenty II Toruń    
         
 5 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
2:0 Lider II Włocławek    
 6 Młoda Włocławianka 3:2 UKS SMS Łódź  
       
 7 Młoda Włocławianka 1:0 Młode Talenty II Toruń  
 8 Młode Talenty I Toruń 0:0 Sadownik Waganiec  
       
 9 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
2:0 Lider I Włocławek  
 10 Lider II Włocławek 0:6 UKS SMS Łódź  
           
 11 Sadownik Waganiec 1:0 Młoda Włocławianka    
 12 AP Młody Lubień 1:4 Młode Talenty I Toruń    
         
 13 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański 2:0 UKS SMS Łódź    
 14 Lider I Włocławek 2:1 Młode Talenty II Toruń    
         
 15 Lider II Włocławek 1:4 Sadownik Waganiec    
 16 Młoda Włocławianka 4:2 AP Młody Lubień    
         
 17 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
5:0 Młode Talenty II Toruń    
 18 UKS SMS Łódź 0:3 Sadownik Waganiec    
           
 19 Lider I Włocławek 1:5 Młode Talenty I Toruń    
 20 Lider II Włocławek 3:3 AP Młody Lubień    
         
 21 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
2:0 Sadownik Waganiec    
 22 Młode Talenty II Toruń 0:6 Młode Talenty I Toruń    
               
 23   UKS SMS Łódź 2:0 AP Młody Lubień        
 24   Lider I Włocławek 0:2 Młoda Włocławianka        
                 
 25   ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
3:0 Młode Talenty I Toruń        
 26   Sadownik Waganiec 5:1 AP Młody Lubień        
                 
 27   ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański 4:0 AP Młody Lubień        
 28   Młode Talenty I Toruń 0:0 Młoda Włocławianka        
                 
 29   Młode Talenty II Toruń 2:1 Lider II Włocławek        
 30   UKS SMS Łódź 1:1 Lider I Włocławek        
                 
 31   ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
0:0 Młoda Włocławianka        
 32   Młode Talenty I Toruń 4:0 Lider II Włocławek        
                 
 33   Sadownik Waganiec 5:0 Lider I Włocławek        
 34   Młode Talenty II Toruń 1:2 UKS SMS Łódź        
                 
 35   Młode Talenty II Toruń 2:0 AP Młody Lubień        
 36   Lider I Włocławek 2:0 Lider II Włocławek        

miejsce I          ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

miejsce II        Sadownik Waganiec

miejsce III       Młode Talenty I Toruń

miejsce IV       Młoda Włocławianka

miejsce V         UKS SMS Łódź

miejsce VI        Lider I Włocławek

miejsce VII       Młode Talenty II Toruń

miejsce VIII     AP Młody Lubień

miejsce IX        Lider I Włocławek

 

Kategorie: Aktualności

1 komentarz

Eurogue · 7 listopada 2022 o 01:51

Both therapies may cause nausea and insomnia cialis 10mg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.