ligamJuż od grudnia, ruszy liga halowa “Master Kids” organizowana przez AP Młodą Włocławiankę i Dziecięcą Akademię Piłkarską. Po zeszłorocznym sukcesie turniejów “Master Kids”postanowiliśmy pójść krok dalej.

Liga małych Mistrzów “Master Kids” jest wyjątkową alternatywą wobec organizowanych w całej Polsce pojedynczych turniejów halowych. Rozgrywki toczyć będą się w trzech kategoriach wiekowych od grudnia 2015 r. do marca 2016 r. Każdy zgłoszony zespół zyska możliwość świetnego przygotowania się do rundy wiosennej, poprzez zimową rywalizację w kilku turniejach z wieloma drużynami z regionu i nie tylko, a wszystko to w ramach jednej ligi halowej!

W tym roku liga halowa “Master Kids” będzie składała się z trzech dywizji:

Dywizja (Messiego) Żaka – dzieci z rocznika 2007/08
Dywizja (Ronaldo) Orlika – dzieci z rocznika 2005/2006
Dywizja (Lewandowskiego) Młodzika – dzieci z rocznika 2003/2004

Każda z nich składać się będzie z 16 zespołów z okręgu włocławskiego i płockiego. To aż 15 spotkań w ramach ligi! Dodatkowo, najlepsze zespoły spotkają się w Finale Regionu, zaś czterej triumfatorzy w Finale Ogólnopolskim, gdzie będą mieli możliwość zmierzenia się z zespołami z Trójmiejskiej Ligi Małych Mistrzów.

Zespołom którym nie przyjdzie walczyć o w finałach Trofeum Master Kids, przysługuje pamiątkowych puchar (w imię idei, że każde dziecko podejmujące aktywność fizyczną jest Małym Mistrzem). Dodatkowo dzieci będą miały możliwość brania udziału w piłkarskich wyzwaniach Messiego, Ronaldo i Lewego. A do tego… nagrody indywidualne!

Więcej, znajdą Państwo na:
http://cligamasterkids.wix.com/centralna

Zgłoszenia na:

http://cligamasterkids.wix.com/centralna#!zg-oszenia/dqxrg

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.