Dzień 1.

Rozpoczęło się zgrupowanie w Ustroniu Morskim z udziałem zespołów AP Młoda Włocławianka, podopiecznych trenera Krzysztofa Kijewskiego, któremu podczas obozu asystuje trener Anatolij Krawczuk.

Ekipa młodych piłkarzy wyjechała z Włocławka 01.08.2019r., tradycyjnie do Ustronia Morskiego, gdzie będzie szlifowała formę do rozgrywek sezonu 2019/20. Obóz trwać będzie 8 dni i zakończy się w piątek 09.08.2019r.

Trenerzy przeprowadzili w dniu dzisiejszym dwa treningi o 10:30 i o 15:00, zaś rano na plaży odbył się poranny rozruch. Pogoda do trenowania wspaniała, apetyty rosną z godziny na godzinę tak więc kucharki mogą się już obawiać o prowiant. Najważniejsze, że humory dopisują i jest ogromny zapał do treningów.

Dzień 2:

Sobota okazała się dniem bardzo pracowitym. Po porannym rozruchu na plaży kolejny trening na boisku pełno wymiarowym Astry, na którym frekwencja wyniosła sto procent.

Po obiedzie turniej na orliku i kąpiel w morzu lub prace budowlane z piasku na plaży. Następnie kolacja i wieczorny trening przy dużo lepszej temperaturze niż w południe. Potem już tylko kąpiel i spanie, bo od rana praca, która na pewno nie pójdzie na darmo.

Jutro grupy zmieniają trenerów, gdzie trener Krawczuk będzie z młodszymi pracował nad techniką, zaś trener Kijewski popracuje ze starszymi zawodnikami.

 

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.