W niedzielę 27.01.2019 do Rypina na turniej Żaków 2011 udała się ekipa Akademii Piłkarskiej Młoda Włocławianka, którą wspierała silna ekipa kibiców-rodziców. Mimo, że nie było pełnej frekwencji na turnieju nasz zespół wypadł bardzo dobrze i ostatecznie zajął II miejsce, gdzie o najwyższym podium zadecydowały rzuty karne. Tak przedstawiały się następujące wyniki z udziałem naszej drużyny:

 

Młoda Włocławianka– Juventus Toruń 3-1

Młoda Włocławianka – Dap Rypin 0-0

Młoda Włocławianka – Żacy Zbiczno 4-0

Młoda Włocławianka – Poncio Lidzbark 1-0

  1. Dap Rypin 10 pkt +8
  2. Młoda Włocławianka 10 pkt +7

Półfinały:

Młoda Włocławianka – Dwunastka Włocławek 1-1 ( karne 1-0)

Dap Rypin – Concract Lubawa 3-0

Mecz o 3 miejsce

Dwunastka – Concract 1-1 ( karne 2-1)

Finał:

Młoda Włocławianka – DAP Rypin 1-1 ( karne 0-1)

 

Skład:

Olek Śmiegiel, Antoś Radziszewski, Patryk Kędzierski (3), Franek Gemeinert (5), Maciek Szaradowski (2), Adam Koprowski, Mikołaj Szychta

 

FRANEK  GEMEINERT ZOSTAŁ NAJLEPSZYM PIŁKARZEM TURNIEJU!!!

  1. DAP Rypin
  2. MŁODA WŁOCŁAWIANKA
  3. Dwunastka Włocławek
  4. Concract Lubawa

 

TRENER Krzysztof Kijewski:

„Kolejny turniej i nowe doświadczenie. Mimo absencji 3 zawodników dzieci pokazały, że w trudnych sytuacjach potrafią sobie radzić. Większość meczów była wyrównana, ponieważ turniej był na wysokim poziomie. Pierwsze miejsce zajął zespół z Rypina, ale nasze pojedynki dwukrotnie kończyły się remisem, a jak wiadomo karne to loteria. Niestety w finale nie udało się wygrać (porażka w karnych 0:1), ale i tak jestem bardzo zadowolony z mojego zespołu. Po turnieju była chwilą na regenerację i spędziliśmy super czas na basenie”.

Jak widać na zdjęciu, oprócz aspektu sportowego, był również czas na rekreację i integrację. Gratulujemy inwencji i pomysłów na wspólne spędzanie czasu wolnego.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.