Mecz II ligi K-PZPN D1 pomiędzy gospodarzem Startem Stawki, a AP Młoda Włocławianka odbył się w sobotę 13.03.2021, w Stawkach, o godzinie 11:00. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 (0:0) dla zespołu z Włocławka. Bramki strzelili Konrad Koperski i Igor Topór.

Skład: Wiktor Gawriołek – Bartek Stolarczyk, Piotr Jankowski, Patryk Przybyszewski – Igor Topór, Bartek Gawroński, Tymon Szczerbicki, Antek Butlewski – Konrad Koperski oraz na zmiany wchodzili Marcel Maciejewski, Janek Wnukiewicz, Wojtek Kubiaczyk,  Mateusz Tomaszewski, Marcel Nowakowski. Trener Przemysław Strzelecki.

W całym meczu wyraźna była przewaga naszego zespołu, jednak jak mówi stare porzekadło piłkarskie nie wykorzystane sytuacje się potrafią zemścić. Właśnie drużyna gospodarzy po jedynym błędzie obrońców objęła prowadzenie 1:0. Dobrze, że nasi zawodnicy szybko się zrehabilitowali doprowadzając do remisu, oraz strzelając, jak się okazało zwycięską bramkę na 2:1. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, a każdy inny wynik skrzywdził by nasz zespół po bardzo dobrej grze.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.