Akademia Widzewa rozpoczęła w 2021 r. staże trenerskie. Ich uczestnikiem był trener z naszego klubu, który prowadzi grupę Żaków. Poznał on bliżej metodologię szkolenia grup młodzieżowych w klubie z Al. Piłsudskiego 138, a także zebrał cenne doświadczenie przydatne w pracy trenerskiej.

Staż odbywał się w małej grupie, gdzie każdy uczestnik otrzymał indywidualny plan zajęć, dostosowany do własnych oczekiwań. W ramach stażu trener Emil Klimczak uczestniczył w dedykowanych szkoleniach i warsztatach, a także spotkaniach indywidualnych z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie poszczególnych działów Akademii Widzewa.

„Staż w Akademii Widzewa spełnił moje oczekiwania. Należy podkreślić otwartość i życzliwość trenerów, którzy byli do mojej dyspozycji w trakcie całego pobytu w Akademii Widzewa i zawsze chętnie odpowiadali na każde pytanie” – powiedział po stażu trener Emil.

Nabyta wiedza i doświadczenie z pewnością przełoży się na podniesienie jakości szkolenia w Akademii Piłkarskiej Młoda Włocławianka.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.