W sobotę 20.03.2021, o godzinie 12:00 na boisku we Włocławku odbył się mecz młodzików D2, pomiędzy gospodarzem Włocłavią Włocławek, a AP Młoda Włocławianka. Drużyna trenera Jarosława Rudzińskiego do meczu podeszła bardzo skoncentrowana, mając w pamięci porażki podczas przygotowań do rozgrywek.

Mecz był bardzo wyrównany, ale to Włocławianka po strzale Filipa Wnukiewicza w 20. minucie meczu, objęła prowadzenie, którego nie oddała już do końca spotkania i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 1:0 (1:0) Młodej Włocławianki.

Było to drugie z rzędu zwycięstwo naszego zespołu, który wystąpił w składzie: Jan Deręgowski – Alan Chwalisz, Jan Serafin, Basis Karol, Wdzięczny Tymoteusz, Wnukiewicz Filip, Durma Kacper, Kwiatkowski Bartosz – Kryska Piotr. Zawodnicy rezerwowi: Łękawski Michał, Kluza Tomasz, Rejwerski Jan, Sztenderewicz Igor, Olejnik Mateusz. Trener: Jarosław Rudziński.

W najbliższą sobotę tj. 27.03.2021, o godzinie 16:00, na boisku OSiR nasz zespół występujący w roli gospodarza podejmie drużynę CKS Zdrój Ciechocinek.

Przypominamy, że mecze odbywają się bez udziału publiczności, dlatego też jest absolutny zakaz wchodzenia na boisko kibiców!!!

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.