W meczu z Talentami Toruń, gdzie przy stanie 4:0 w pierwszej połowie dla Włocławianki, druga połowa wydawała się tylko formalnością, zespół gości napędził niezłego stracha wyciągając wynik na 4:3 (4:0). Aż strach pomyśleć, gdyby mecz został wyciągnięty w czasie. Bramki strzelili 3 Kacper Zgliński, 1 Franek Gemeinert.

Ta zadyszka zespołu przeniosła się na kolejny wyjazdowy mecz z zespołem Jacademy z Bydgoszczy. Trener nie poznawał zespołu sprzed dwóch tygodni. Zabrakło zaangażowania i woli walki, czego efektem była porażka 3:1 (2:1). Jedyną bramkę strzelił Kacper Zgliński.

W sobotę 22.10.2022, o godzinie 10:00, we Włocławku nasza drużyna rozgrywała mecz z liderem tabeli Golem Brodnica. Goście dotychczas nie stracili ani jednego punktu, aż do wczorajszego meczu, który stał na średnim poziomie. Spotkanie  zakończył się podziałem punktów przy wyniku 0:0.

Do końca rozgrywek pozostały trzy mecze, a nie ma co ukrywać, że zespół trenera Kijewskiego chciałby utrzymać pozycję vice lidera do zakończenia rozgrywek. Na pewno zespół musi się odbudować i zmobilizować, ale nie będzie to łatwe, liczymy jednak, że jest to tylko sprawa przejściowa i wszyscy dadzą z siebie wszystko , tego im życzymy. Powodzenia.

Kategorie: Aktualności