W piątek 31.01.2020 w Radomsku rozpoczął się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Jacka Krzynówka. W tej bardzo silnie osadzonej imprezie wystartowała drużyna Akademii Piłkarskiej Młoda Włocławianka rocz. 2011, która ok. godziny 17:00 rozpoczęła zmagania. Turniej odbywa się na sztucznej trawie, boiska wielkości typowych Orlików,  pod balonem. „Dla naszych zawodników jest to pierwszy występ w zestawieniu 6+1, dotychczas graliśmy 4+1, tym bardziej na bramkach 1.5×2, a tu 2×5. Cieszę się, że możemy zaliczyć występ na tak prestiżowej imprezie przygotowującej nas do przyszłych rozgrywek w kat. Orlik” – powiedział trener Krzysztof Kijewski.

Poszczególne mecze i ich wyniki wyglądały następująco:

SMS Łódź – 0:2 – AP Młoda Włocławianka

Ursus Warszawa – 2:0-AP Młoda Włocławianka

GKS Ksawerów – 1:2 – AP Młoda Włocławianka

Naprzód Brwinów 0:2 – AP Młoda Włocławianka

AP Jedynka Reda – 1:1 – AP Młoda Włocławianka

Śmigiel Aleksander– Antek Radziszewski, Franek Gemeinert, Franek Zbroniec, Mikołaj Szychta, Patryk Kędzierski, Natan Kujawa, Paweł Michalski Kacper Zgliński, Maciej Szaradowski.

W sobotę 01.02.2020 r., w godzinach dopołudniowych nasz zespół zakończył fazę grupową plasując się na piątym miejscu. Nasza drużyna uzyskała dwu punktową przewagę nad zespołem, który w drugiej grupie również zajął 5 miejsce i tym samym awansowaliśmy do wyższej grupy tzw. LIGI MISTRZÓW. Tym samym po południu rozpoczyna się batalia finałowa, gdzie dziewięć najlepszych zespołów zacznie od nowa rywalizację o najwyższe miejsce.

A tak przedstawiały się 3 ostanie wyniki grupowe:

AP Młoda Włocławianka – 1:1 – Pogoń Zduńska Wola

AP Młoda Włocławianka – 2:4 – Drukarz Warszawa

AP Młoda Włocławianka – 2:2 – Kosa Konstancin

W ostatnim meczu drużyna trenera Krzysztofa Kijewskiego prowadziła 2:0 i w ciągu ostatniej minuty straciliśmy 2 gole. Zwycięstwo w tym przypadku dawało nam IV miejsce i pewny awans do LIGI MISTRZÓW – i jak tu nie kochać piłki nożnej?!

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.