W niedzielę 23.12.2018, w godzinach popołudniowych, w Hali Mistrzów we Włocławku,  odbyły się dwa turnieje halowe z udziałem zawodników rocz. 2011 i 2012. Zawody toczyły się na dwóch równoległych boiskach. W rocz.2011 wystartowało 6 zespołów, które rozegrały po 5 meczy grając systemem „każdy z każdym”.

Gospodarze turnieju AP Młoda Włocławianka wystawiła swój drugi zespół (pierwszy zespół  do południa grał z rywalami o rok starszymi zajmując II miejsce), który spisał się bardzo dobrze zajmując III miejsce. Drużynę poprowadził trener Krzysztof Kijewski. Turniej wygrał miejscowy rywal Dwunastka Włocławek, zaś na miejscu drugim znalazła się Dziecięca Szkółka Piłkarska z Lipna. Poza podium na miejscu IV uplasował się Łokietek Brześć Kujawski, piąte miejsce przypadło Włocłavii Włocławek, tabele zamknęła drużyna AP Młody Lubień Kujawski.

W turnieju zostało wyróżnionych 3 zawodników, tj. najlepszy bramkarz – ten tytuł przypadł zawodnikowi Łokietka Brześć Kujawski – Iwo Głowackiemu, najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Dwunastki Włocławek Nikodem Zalewski – strzelec 7 bramek. Wyróżniona została również  zawodniczka z Lipna, która za swą bardzo dobrą grę i jako jedyna dziewczynka w pełni zasłużyła na nagrodę.

W turnieju rocz. 2012 wystąpiło 7 drużyn, które zajęły I miejsca. Dla większości z nich był to pierwszy zdobyty medal oraz udział w takiej imprezie. Oprócz gospodarzy turnieju, którzy wystawili 3 zespoły w tym jeden z rocznika 2013, prowadzony przez trenera Tomasza Malkowskiego oraz dwa pozostałe zespoły naszej Akademii to podopieczni trenera Emila Klimczaka. Cztery zaproszone drużyny to: Dwunastka Włocławek, Victoria Smólnik, Łokietek Brześć Kujawski, OSiR Ciechocinek. Po turnieju wszystkie dzieci zostały nagrodzone złotymi medalami, zaś każda drużyna otrzymała puchar za I miejsce w turnieju.

Złoty medal również należy się wszystkim rodzicom, którzy przez cały czas zawodów wspierali swoich milusińskich dopingiem, oraz zagrzewali do sportowej rywalizacji, także za przygotowanie wspaniałego cateringu dla wszystkich uczestników. Sędziami na turnieju byli (rocz.2012) Marcin Koziorowicz, oraz Piotr Ciesielski (rocz. 2011).

Ten turniej zamknął cykl zawodów organizowanych przez naszą Akademię w roku 2018 pod nazwą MASTER KIDS – HALA dla MAŁYCH MISTRZÓW. Na nowy zapraszamy w marcu 2019 roku. Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.