W niedzielę 29.11.2020 roku w Hali Mistrzów we Włocławku odbyła się kolejna edycja z cyklu turniejów organizowanych przez AP Młoda Włocławianka pod nazwą „Master Kids Hala dla Małych Mistrzów”. Tegoroczny turniej odbywający się w okresie pandemii nie był zbyt liczny, ale najważniejsze, że udało się zorganizować. W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów w tym 2 drużyny AP Młoda Włocławianka rocznik 2012 i 2013, oraz Dwunastka Włocławek, Wisła Toruń i Kujawiak Kowal.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” + mecze rewanżowe, tak więc drużyny 8 razy wychodziły na parkiet, by rozegrać swoje mecze trwające 11 minut. W tej długiej rywalizacji najlepszym zespołem okazała się drużyna Wisły Toruń, która w ostatnim meczu pokonała Dwunastkę Włocławek 1:0, co zadecydowało o ich I miejscu. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom AP I Młoda Włocławianka, którzy w swoim pierwszym meczu niespodziewanie przegrali z młodszym rocznikiem AP MW 2:3. Jak się potem okazało ten mecz zabrał pierwszemu zespołowi I miejsce (to się nazywa zdrowa rywalizacja w duchu fair play). Czwarte miejsce zajął Kujawiak Kowal, a piąte miejsce przypadło najmłodszemu zespołowi turnieju, rocz. 2013 AP Młoda Włocławianka.

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni medalami, każdy zespół wyjechał z pucharem, a ponadto trzech zawodników zostało wyróżnionych indywidualnie, i tak, najlepszym strzelcem turnieju został Pszczółkowski Wiktor Dwunastka Włocławek, najlepszym bramkarzem Aleksander Śmigiel AP I Młoda Włocławianka, zaś MVP otrzymał zawodnik Włókniarza Toruń Mikołajczyk Leszek.

Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Włocławek, a nagrody wręczył Dyrektor ds. Sportu UM Włocławek Pan Łukasz Pszczółkowski.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.