20150802_203959Niedziela: Niedziela stała pod znakiem turnieju „Grassroots Football Festival Summer Edition” rocznika 2003/04. Turniej wygrała Polonia Środa Śląska, która w finale pokonała Kujawiak Kowal. Niezłe zawody zanotował DAP Włocławek, który zajął 5. miejsce grając rocznikiem 2004 i 2005. Młoda Włocławianka ostatecznie uplasowała się na ósmym miejscu. Po turnieju przyszedł czas na wspólną kąpiel w morzu pod okiem ratownika.

Poniedziałek: Po śniadaniu nasze grupy uczestniczyły w treningu. Podopieczni Bartka Zawidzkiego wybrali się na wycieczkę rowerową do Kołobrzegu. Po obiedzie przyszedł czas na leniuchowanie nad morzem i kąpiel w Bałtyku. Wieczorem zorganizowaliśmy dla naszych podopiecznych ognisko, a także przyszedł czas na zakup pamiątek.

Wtorek: Mimo dużego upału nasi zawodnicy trenowali na naturalnym boisku. Ze względu na panującą aurę trenerzy zmniejszyli obciążenia treningowe. Po zajęciach sportowych nasi młodzi piłkarze udali się na basen. Po wspólnym obiedzie przyszedł czas na „chrzest” nowych zawodników. Około godziny osiemnastej pożegnaliśmy morze, a po kolacji udaliśmy się na ostatnie zakupy. Przed ciszą nocną nasi podopieczni zaczęli pakowanie i sprzątanie pokojów. Dzisiaj ostatnia noc, a już jutro powrót do domów. To był udany obóz!

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.