W niedzielę 17.03.2019, w godzinach popołudniowych, odbył się w ramach V edycji „Master Kids – Hala dla Małych Mistrzów 2019” halowy turniej piłki nożnej rocznika 2012, którego jak zawsze organizatorem była nasza Akademia. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn takich jak: Górnik Kłodawa, Kujawiak Kowal, Delta Słupno, DSP Lipno, Gol Brodnica I, Dwunastka Włocławek, AP Młoda Włocławianka I, Gol Brodnica II, AP Młoda Włocławianka II, GKS Fabianki, AP Młoda Włocławianka 2013.

Turniej zgromadził bardzo dużą rzeszę kibiców, którzy gorąco dopingowali swoich milusińskich, a ci odwdzięczali się wielkim zaangażowaniem na boisku. Podczas zawodów nie była prowadzona klasyfikacja, więc wszystkie zespoły zajęły I miejsca, za co otrzymały pamiątkowe puchary. Każdy zawodnik został również nagrodzony medalem, oczywiście złotym, za zajęcie I miejsca. Dodatkową atrakcją były wyróżnienia indywidualne, i tak najlepszego zawodnika turnieju wybrano Wiktora Śliwińskiego (Gol Brodnica), najlepszymi strzelcami zostali Krystian Machowski (Delta Słupno) i Piotr Jędrzejewski (Dwunastka Włocławek). Największą niespodzianką był wybór najlepszego bramkarza turnieju, gdzie wszyscy trenerzy byli zgodni co do tego, żeby wybrać zawodnika AP Młoda Włocławianka Leo Dochier rocz. 2013.

W turnieju uczestniczyło 114 zawodników z 8 klubów i akademii, strzelono 196 bramek, rozegrano 55 spotkań piłkarskich, każda drużyna przebywała na placu gry 100 minut.

Impreza, przy bardzo dużym zaangażowaniu rodziców dzieci z rocz. 2012 i 2013, którzy w sposób profesjonalny przygotowali bufet oraz w błyskawiczny sposób uporządkowali halę zaraz po turnieju, nie mogła się nie udać. Słowa podziękowania dla sponsorów zawodów, którymi byli: Urząd Miasta Włocławek, Firma RUN Chłodnia Włocławek, ARTOM Arkadiusz Szepski oraz Sklep Piłkarski Maria Zawidzka, którzy od 5 lat wspierają naszą szczytną inicjatywę. Nie jest tajemnicą, że zawody i ich organizacja nie mogła by się odbyć bez dużego zaangażowania trenerów DAP Włocławek i Młodej Włocławianki Włocławek, w tym trenera Emila Klimczaka prowadzącego dwie drużyny AP MW oraz spikerkę, trenera Tomka Malkowskiego prowadzącego rocz. 2013 AP MW, oraz trenerów Jacka Zawidzkiego i Anatolija Krawczuka przygotowujących imprezę od strony organizacyjnej. Za to wszystko wszystkim serdecznie dziękujemy.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.