Bardzo ciężką przeprawę mięli zawodnicy AP Młoda Włocławianka 2009 w pierwszym meczu barażowym z Elaną Toruń. Nie ma co się dziwić skoro spotkały się najlepsze zespoły II lig z kat junior D2. Mecz został rozegrany we Włocławku, w sobotę, o godzinie 14:00.

Zespół trenera Jarosława Rudzińskiego wystąpił w składzie: Jan Deręgowski (Maciej Sałacki) – Alan Chwalisz, Janek Serafin, Karol Basis, Jakub Orłowski, Filip Wnukiewicz, Kacper Durma, Marcel Chojnacki, Piotr Kryska (3 bramki: 16’, 27’, 42’) oraz Ksawery Kowalkowski, Tomek Kluza i Adam Przybysz. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 (2:2) dla gospodarzy.

Cały zespół zagrał bardzo ofiarnie w obronie i skutecznie w ataku. Piotrek Kryska, strzelec 3 bramek był na pewno bohaterem meczu, ale również Ksawery Kowalkowski, który własnym ciałem zasłonił bramkę i wyręczył Janka Doręgowskiego, ratując zespół przed utratą gola wyrównującego. Bez względu na wynik meczu rewanżowego zespół 2009 potwierdził, że  I miejsce w lidze to nie dzieło przypadku, ale wynik ciężkiej pracy i przygotowania zespołu do rozgrywek. Brawo chłopaki, tak trzymać.

Mecz rewanżowy w Toruniu odbędzie się w środę 25.11.2020, o godzinie 19:30.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.