Nie miał łatwego zadania trener rocznika 2008 Przemysław Strzelecki. Tuż przed najważniejszym meczem wypadło dwóch zawodników z pierwszego składu i jeszcze trzeci był pod znakiem zapytania. Stawka meczu była bardzo wysoka, gdyż drużyna gospodarzy była w lepszej sytuacji punktowej od naszego zespołu i w przypadku zwycięstwa AP Młoda Włocławianka miała większe szanse na przewodnictwo w tabeli.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 10.10.2020r., o godzinie 12:00, na stadionie w Lubrańcu. W składzie naszego zespołu znaleźli się: Jan Deręgowski – Patryk Przybyszewski, Konrad Koperski, Antek Butlewski– Marcel Maciejewski, Tymon Szczerbicki, Bartek Gawroński, Jakub Prokopiak – Igor Topór. Na zmiany wchodzili: Mateusz Tomaszewski, Wojtek Kubiaczyk, Jan Wnukiewicz, Bartłomiej Stolarczyk. Trener zespołu: Przemysław Strzelecki. Bramki strzelili: 11’, samobójcza, 47’ Jakub Prokopiak.

Trener zespołu: „Dawno nie widziałem tak zdeterminowanego mojego zespołu, który chciał wygrać mecz. Dziękuje zawodnikom za walkę do końca meczu i wynik. Wracamy do pracy, bo to jeszcze nie koniec rozgrywek i na pewno nikt tu nie odpuści, każdy zespół ma o co grać”.

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra z lokalnym rywalem Liderem Włocławek. Spotkanie odbędzie się 21.10.2020, w środę, o godzinie 17:00.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.