Podopieczni trenera Wojciecha Rojewskiego  żacy AP I Młoda Włocławianka, w sobotę na obiekcie OSiR we Włocławku tzw. „Trójkącie”, gdzie gospodarzem turnieju była Włocłavia Włocławek, rozegrali już 3 edycję turnieju Gr. Nasz zespół, już jako kolejny wystąpił w nowych  strojach ZINY zakupionych przez Akademię, i po raz kolejny spisał się bardzo dobrze wygrywając  z GKS Fabianki 1:0 oraz Włocłavią I Włocławek 2:1, ulegając Łokietkowi Brześć Kujawski 3:0.

Trener Wojciech Rojewski – „Szkoda, że przypadło nam grać z Łokietkiem mecz po meczu, gdyż zawodnicy byli zmęczeni, ale takie są uroki turniejów. Jestem przekonany, że na świeżości Łokietek miałby dużo większy problem z pokonaniem nas”. Obecnie nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek.

Nasz drugi zespół składający się z zawodników rok młodszych wystąpił w Lubieniu Kujawskim i poniósł pierwszą porażkę w tych rozgrywkach z o rok starszymi od siebie zawodnikami Wisełki Włocławek. Mimo tej przegranej 2:1 nasza drużyna utrzymała I miejsce w tabeli. W pozostałych spotkaniach nasz najmłodszy zespół w rozgrywkach pokonał Włocłavię II Włocławek 2:0, Młody Lubień Kujawski 7:1 oraz Lubieniankę Lubień Kujawski 5:0. Trener Krzysztof Kijewski – „Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników, którzy do każdego spotkania podchodzą z wielkim zaangażowaniem i sercem do walki, a obecne miejsce w tabeli jest tego dowodem”.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.