IMG_2601

23 czerwca 2017 r. rozpoczął się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej ARKA Gdynia Summer CUP 2017 i WAKACJE. W tym turnieju uczestniczyły 2 drużyny z AP Młoda Włocławianka z rocznika 2008 U9 i 2006 U11. Było to dla zawodników bardzo duże wyróżnienie. Chłopcy mogli skonfrontować swoje umiejętności z zawodnikami z klubów ekstraklasowych oraz z drużynami ze Szwecji, Rosji oraz Litwy. Wyjazd na turniej zawdzięczamy wsparciu naszego klubu oraz rodziców.

Już pierwszego dnia czekała nas wspaniała atrakcja w postaci oglądania meczu w ramach Mistrzostw Europy U21 pomiędzy Portugalią i Macedonią. Była to również możliwość podejrzenia najlepszych młodzieżowych zawodników z europejskich klubów tj. Bayern Monachium, Real Madryt czy FC Barlelona. Obejrzeliśmy 6 wspaniałych bramek oraz akcje na światowym poziomie. Kolejny dzień po śniadaniu rozpoczęliśmy turniejem w którym zmierzyliśmy się z akademiami piłkarskimi z całej Polski zbierając bogate doświadczenia. Spotkania turniejowe odbywały się na Narodowym Stadionie Rugby oraz na obiektach piłkarskich Gdyńskiego Centrum Sportu. W przerwie turnieju, obiad konsumowaliśmy w restauracji „Olimpijska” przy stadionie Arki. W wolnym czasie dzieci  mogły korzystać z dmuchanych atrakcji usytuowanych na obiektach sportowych oraz zjadły „gratisowe lody” z Wytwórni Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”.

Niedziela to zwiedzanie Gdyni w tym Akademii Marynarki Wojennej gdzie rocznik 2008 zwiedził okręt podwodny ORP „SĘP”. Oglądaliśmy również uroczystości z okazji święta Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Podczas festynu marynarskiego obejrzeliśmy sprzęt wojskowy m.in. wyposarzenie Morskiej Jednostki Rakietowej, śmigłowiec ratowniczy W-3RM Anakonda z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej. Uroczystości w porcie Marynarki wojennej zakończyły się pokazem musztry paradnej. Bojowo nastawieni udaliśmy się przegubowym autobusem MZK, (jedna z atrakcji :-), na Skwer Kościuszki gdzie zjedliśmy obiad w Restauracji „COCO” i zwiedziliśmy okręt ORP „BŁYSKAWICA”. Kolejną atrakcją były Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym 2017 z udziałem najlepszego polskiego zawodnika, Rafała Majki, gdzie w trudnych warunkach, zagrzewaliśmy go do walki.

W poniedziałek 26 czerwca 2017 r. odbyły się finały, zaś po południu uroczyste zakończenie Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej ARKA Gdynia Summer CUP 2017. Po powrocie do domu rozpoczynamy przygotowania do obozu letniego w Tucholi i Ustroniu Morskim. Startujemy już 14 i 17 lipca 2017 r.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.