W sobotę 22.02.2020, o godzinie 17:00, w Łodzi, doszło do towarzyskiego spotkania pomiędzy młodzikami 2008 ŁKS Łódź, a AP Młoda Włocławianka. Podopieczni trenera Przemysława Strzeleckiego do meczu nie przystępowali w roli faworytów, jednak spotkanie, które składało się z dwóch dwu meczy miało zróżnicowany przebieg. Trenerzy umówili się na grę 4 x 25’ i pierwsze dwie połowy zagrały podstawowe składy. Ta część zakończyła się porażką 0:2 (0:0), w drugiej części z udziałem zawodników rezerwowych ulegliśmy 0:7. Jedyną honorową bramkę strzelił Marcel Maciejewski, jednak ta nie została uznana, gdyż prawdopodobnie zawodnik był na pozycji spalonej.

                Trener Włocławianki ze spotkania był bardzo zadowolony, drużyna ŁKS pokazała co brakuje naszym zawodnikom, co jeszcze należy jeszcze poprawić przed rozgrywkami ligowymi, które rozpoczynają się pod koniec marca. Trener: „Takie mecze uczą i dają pojęcie moim graczom co należy jeszcze poprawić, ale przede wszystkim pokazują jak trzeba solidnie i systematycznie trenować. Z gry widać było kto się przykłada do trenowania. Pierwszą i drugą połowę graliśmy jak równy z równym, jednak w miarę upływu czasu brakło sił. Spotkanie było wyczerpujące, chłopcy przebywali na boisku 2 godziny, nie było tak naprawdę sędziego, więc nikt im nie przeszkadzał. Jestem bardzo zadowolony z wjazdu i czekam na rewanż we Włocławku”.

W meczu z ŁKS- em drużyna AP Młoda Włocławianka 2008 wystąpiła w składzie: Wiktor Gawriołek – Antek Butlewski, Piotr Jankowski, Paweł Witkowski – Patryk Przybyszewski, Bartosz Gawroński, Tymon Szczerbicki, Jakub Prokopiak – Igor Topór. Na zmiany wchodzili: Cyprian Traczyk, Marcel Nowakowski, Marcel Maciejewski, Konrad Koperski, Jan Wnukiewicz.

Już w niedzielę 01.03.2020, o godzinie 10:00, kolejny mecz sparingowy nasz zespół rozegra z miejscowym rywalem Dwunastką Włocławek.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.