14 grudnia roku do Gdańska uda się nasza drużyna rocznika 2009. Podopieczni trenera Piotra Charzewskiego na imprezę Gedania Errera Cup  wyjadą już w piątek, by w sobotę i  niedzielę 15 i 16 listopada wziąć udział w Ogólnopolskim Turnieju na 2 boiskach z trawa syntetyczną, pod tzw. balonem.

W zawodach udział wezmą następujące zespoły: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, Osiczanka Osice, GKS Kowale, Wda Świecie, Olympic Wrocław, Akademia Piłkarska Reissa Poznań, AP Młode Talenty Toruń, Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka, Lechia Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Victoria Niemcz, AP Malbork, Barlinecka Akademia Futbolu, Stolem Gniewino, Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice I, Chojniczanka Chojnice II, Pomorzanin Gdynia, Gedania 1922 I, Gedania 1922 II.

Jak widać zapowiada się niezłe przetarcie dla naszych chłopców, którzy spisali się dobrze w lokalnych rozgrywkach zajmując II miejsce w lidze Orlika 2008/09. Drużyna od niedawna przeszła na halę, ale czeka ją jeszcze jeden turniej na boisku, gdzie będzie reprezentowała nasz klub jako II zespół w rozgrywkach okręgowych z najlepszymi drużynami Orlików z okręgu. Losowanie grup już we wtorek 13.11.2018 o godz. 17:00 w siedzibie K-PZPN we Włocławku” – powiedział Prezes Akademii Jacek Zawidzki.

Tak więc młodzi piłkarze do pracy, bo zostało niewiele czasu, a na pewno jest jeszcze co poprawiać. Powodzenia.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.