img_0574W sobotę 8 października 2016 r. w Lubieniu Kujawskim odbyło się spotkanie w „Lidze Młodzika” grupa 3 Włocławek.
DAP/KS LUBIENIANKA podejmowała zespół ze Smólnika. Mecz rozpoczęliśmy bojowo z hasłem na ustach: „Piłka to nie lalka, Walka Walka Walka !!!” i od pierwszych minut zaznaczyliśmy przewagę na boisku. W 10. minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Bartosza Sudomira. Kolejną bramkę zdobył strzałem z dystansu w górny lewy róg bramki Adrian Jędrzejewski Goście przed przerwą wyrównali po kontrze i po pierwszej połowie było 2:1 dla DAP/KS LUBIENIANKA.
W drugiej połowie mimo wielu sytuacji, do strzelenia bramki m.in. słupek po strzale Norberta Kubiaka, nie padły żadne gole i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.
Zespół „DAP/KS LUBIENIANKA” wystąpił w następującym składzie: Bartosz Skoczylas – kapitan, Jakub Kacprzak – bramkarz, Adrian Jędrzejewski, Norbert Kubiak, Wiktor Kubiak, Bartosz Sulikowski, Sergiusz Wróblewski, Mateusz Kaniewski, Bartosz Sudomir, Szymon Stężewski oraz Filip Lidak, zespół poprowadził Emil Klimczak.

Po czterech kolejkach nasz zespół zajmuje 8. miejsce w swojej grupie z dorobkiem 3 punktów.
Kolejny mecz ligowy i możliwość zdobycia kolejnych punktów w niedzielę 16 października 2016 r. o godz. 12:00, w Zbrachlinie z miejscowym „Sadownikiem-Waganiec”.

Kategorie: Aktualności