W niedzielę 02.12.2018 do Warszawy, na zaproszenie klubu Delta, udała się reprezentacja naszej Akademii rocz. 2011, na czele z trenerem Krzysztofem Kijewskim, przy wsparciu rodziców-kibiców. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze i zakwalifikował się do finał, w którym uległ dwukrotnie 1:0 i 2:1.

W eliminacjach grupowych pokonaliśmy Deltę II Warszawa 2:0, UKS Wilanowskie Wilki 2:1, Deltę III Warszawa 1:0, oraz KS Ursynów 1:0, jeden raz zremisowaliśmy z Wichrem Kobyłka 0:0. W grupie zajęliśmy I miejsce gromadząc 13 pkt, na miejscu II KS Ursynów 8pkt. W równoległej grupie B I miejsce zajęła Delta I Warszawa gromadząc 13 pkt, na miejscu drugim Boruta Zgierz 12 pkt.

W meczu półfinałowym ulegliśmy 0:1 Borucie Zgierz, a w meczu o III miejsce przegraliśmy z Deltą I Warszawa 1:2. Turniej wygrała drużyna KS Ursynów, która w eliminacjach uległa naszemu zespołowi 1:0.

Tabela końcowa przedstawiała się następująco:

I miejsce KS Ursynów

II miejsce Boruta Zgierz

III miejsce Delta Warszawa

IV miejsce AP Młoda Włocławianka

Gratulacje dla całego zespołu i trenera oraz podziękowania wielkie dla rodziców – kibiców, którzy przez cały turniej dzielnie wspierali naszych małych piłkarzy.

Trener Krzysztof Kijewski: „Jestem bardzo zadowolony z postawy moich podopiecznych, którzy pokazali się z jak najlepszej strony. Uważam, że poziom  imprezy wysoki, a my z powodzeniem wkomponowaliśmy się do niego reprezentując Włocławek. O zwycięstwie lub porażce decydowały minimalne błędy. Dla naszych przyszłych zawodników była to również cenna lekcja pogodzenia się z porażkami w tak trudnych momentach jak np. ścisły finał, w którym zajmuje się miejsce tuż za podium. Przy okazji chcę podziękować rodzicom zawodników, bez których udział w takich imprezach byłby niemożliwy, ale jeżeli chcemy coś osiągnąć w tej dyscyplinie nie możemy się ograniczać tylko do meczy z lokalnymi rywalami” – powiedział trener Krzysztof Kijewski.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.