Dwa zespoły żaków Akademii Piłkarskiej Młoda Włocławianka, występujące w rozgrywkach K-PZPN, rozegrały swoje pierwsze turnieje.

Podopieczni trenera Wojciecha Rojewskiego wystąpili w roli gospodarzy podczas sobotniego turnieju na Orliku przy ul. Wienieckiej. Nasz zespół zanotował na swym koncie 3 remisy:  z Łokietkiem Brześć Kujawski 2:2, z Włocłavią Włocławek  1:1 oraz z GKS Fabianki 1:1. Na turniej nie stawiła się drużyna MGKS Lubraniec. Nasz I zespół Żaków zajmuje obecnie III miejsce z dorobkiem 3 pkt. Wyprzedza nas Łokietek Brześć Kujawski 4pkt, oraz Włocłavia Włocławek z dorobkiem 7 pkt.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy II zespołu Żaków prowadzonych przez trenera Krzysztofa Kijewskiego. Młodzi piłkarze zgarnęli komplet punktów pokonując wszystkie drużyny w turnieju, który odbył się na „trójkącie” przy boisku OSiR, gdzie gospodarzem był zespół Włocłavii. Nasz zespół kolejno pokonał Lubieniankę Lubień Kujawski 3:1, AP Młody Lubień 2:1, Włocławię II Włocławek 2:0 oraz Wisełkę Włocławek 1:0. Nasz zespół zajmuje I miejsce w tabeli z dorobkiem 12 pkt. Za nami Wisełka Włocławek 9 pkt oraz Młody Lubień, Włocłavia II oraz Lubienianka Lubień Kujawski wszystkie po 3 pkt.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.