Bardzo dobrze po I etapie rozgrywek wypadły nasze drużyny żaków. Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka I zespół zajmuje obecnie II miejsce w tabeli z dorobkiem 25 pkt, wyprzedza nas drużyna Łokietka Brześć Kujawski, która zgromadziła 37 pkt. Tuż za drużyną trenera Wojciecha Rojewskiego znalazły się Włocłavia Włocławek 19 pkt, MGKS Lubraniec 5 pkt, GKS Fabianki 5 pkt. W ostatnim turnieju, który odbył się w Lubrańcu, drużyna Akademii Piłkarskiej I Młoda Włocławianka uzyskała następujące wyniki:

APIMW – GKS Fabianki 5:0

APIMW – MGKS Lubraniec 1:1

APIMW – Łokietek Brześć Kujawski 1:3

APIMW – Włocłavia Włocławek 4:0

Nasz drugi zespół pod wodzą trenera Krzysztofa Kijewskiego spisał się również wspaniale i ostatecznie po I rundzie zajmuje I miejsce z 41 pkt, wyprzedzając Wisełkę Wlocławek z 39 pkt, Młody Lubień Kujawski pkt 16, Lubieniankę Lubień Kujawski pkt 12 oraz zamykającą tabelę Włocłavie II Włocławek z 8 pkt. W ostatnim turnieju, gdzie nasz zespół był gospodarzem, drużyna żaków II AP MW osiągnęła następujące rezultaty:

APIIMW – Lubienianka Lubień Kujawski  3:2

APIIMW – AP Młody Lubień Kujawski   8:2

APIIMW – Włocłavię II Włocławek      2:0

APIIMW – Wisełka Włocławek      1:1

Trenerom i zespołom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej rundzie rozgrywek. Chłopaki moc jest z wami, tak trzymać!!!

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.