Trzy ostatnie mecze rozegrała drużyna Młodej Włocławianki w II lidze Młodzika D1. 30 października 2022 zespół trenera Jarosława Rudzińskiego rozegrał mecz z MZKZ Orlęta Aleksandrów Kujawski. Od początku spotkania zespół drużyna nasza dominował na boisku i finalnie zwyciężyła 8:2.

Kolejne spotkanie z drużyną Start Stawki miało miejsce 8 listopada 2022. Podobnie jak w poprzednim meczu drużyna Młodej Włocławianki nie dała szansy przeciwnikom i zwyciężyła 8:0. Mecz odbył się na boisku OS i R we Włocławku.

Ostatnie spotkanie z liderem II ligi wojewódzkiej D1, drużyną Lecha Rypin, miało miejsce 12 listopada 2022. Od początku spotkanie było wyrównane. Drużyna Młodej Włocławianki pomimo dużej przewagi fizycznej przeciwnika prezentowała bardzo wysoki poziom gry. Niestety przeciwnik okazał się zbyt silny i spotkanie ostatecznie zakończyło się przegraną  5:0.

Zespół powstał po raz trzeci z popiołu, jak Feniks, i w obecnym składzie gra półtorej miesiąca. Tym bardziej gratulujemy drużynie rocznika 2010 hartu i ducha walki.

Ostatecznie zespół zakończył rozgrywki na wysokim II miejscu. Gratulujemy.

Kategorie: Aktualności